banner153
banner230
banner203

Kepez'de Sevgi Köyü kurulacak

Öğrencileri ağırlayacak
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda, dünya çocukları Kepez'de buluşacak. Gençlik Spor Genel Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen uluslararası çocuk festivali kapsamında 'Dünya Çocukları Sevgi Köyü' Kepez Kent Ormanı içine kuruluyor. Kepez, 26 ülkeden gelecek olan 750 yabancı, Türkiye'nin 81 ilinden750 öğrenci olmak üzere toplam bin 500 öğrenciyi ağırlayacak.

Gurur verici
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Valilik ile yerel yönetimlerin destek verdiği uluslararası çocuk festivaline katılacak olan 1500 çocuğu da Antalya'da en güzel şekilde ağırlayacaklarını belirtti. Tütüncü, festival kapsamında Kepez Kent Ormanı içerisine Dünya Çocukları Sevgi Köyü kurulacak olmasının da kendilerini gururlandırdığını kaydetti.

Kepez'i cazibe merkezi haline getirmek için çalıştıklarını anlatan Tütüncü, 'Festivalin merkez nokta olarak belirlenen birçok yerin arasından, Kepez Belediyesi'nin yapmış olduğu Kent Ormanı'nda düzenlenecek olması bizlere gurur veriyor. Bu organizasyon Antalya'ya ciddi bir prestij getirecektir. Antalya'da böyle bir organizasyonun yapılmasından dolayı da çok mutluyum' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a