banner153
banner230
banner203

Kepez'de sorun dinledi

Kepez'e ayrı önem veriyorum
Kepez'e ayrı bir önem verdiğini anlatan Akaydın, 'Bugüne kadar Kepez'in altyapısına 19.5 milyon lira harcayarak, 45 kilometre kanalizasyon şebekesi, 130 kilometre içme suyu hattı döşedik. Kepez yollarına 67 bin 727 ton asfalt döktük. Bu neredeyse Antalya'nın tamamına yaptığımız asfaltın yarısı. Kepez'de 4 bin 727 gıda paketi dağıttık, 689 kişiye evde sağlık hizmeti verdik. 1266 kişiyi işe yerleştirdik' diye konuştu.

Yatırımlarını anlattı
Vatandaşlara 23 aylık görev süresinde yaptığı yatırımları anlatan Başkan Akaydın, 2 yılda en büyük yatırımı 162 milyon lira ile altyapıya yaptıklarını kaydetti. Atık çamurundan elektrik üretecek, Konyaaltı İlçesi'nin arıtma kapasitesini 500 bin nüfustan 1 milyon 400 bin nüfusa çıkaracak Hurma Arıtma Ek Tesis İnşaatı'nın bitmek üzere olduğunu söyleyen Akaydın, tesisin yaklaşık 80 milyon liraya mal olacağını belirtti.

2B konusunda ücretsiz danışmanlık
Akaydın daha sonra vatandaşların sorularını yanıtladı. 2B ile ilgili sorular üzerine Akaydın, sorunun çözümünün merkezi hükümetin çıkaracağı yasa ile mümkün olabileceğini vurgulayarak, 'Türkiye'de ilk kez belediye olarak 2B konusunda bir danışmanlık ofisi kurduk. Halkımıza ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz. İsteyen vatandaşlarımız ASAT binasının 6'ncı katındaki ofisimize giderek, 2B konusundaki her türlü sorularına cevap bulabilir' dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a