banner153
banner230
banner203

Kreş ve bakımevi hizmete girdi

Evcilmen, çağdaş Türkiye'nin aydınlık geleceği için okul öncesinden başlayarak eğitime verdikleri öneme bağlı hizmetlerin artarak süreceğini söyledi

Muratpaşa Belediyesi, çalışan annelerin yaşamlarını kolaylaştırmak, çocukların sağlıklı ortamlarda en iyi eğitimi alabilmelerini sağlamak amacıyla projelendirdiği Kreş ve Gündüz Bakımevi'ni hizmete açtı. Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin açılış törenine Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, bürokratlar, muhtarlar, veliler ve yurttaşlar katıldı.

Çalışanları kutladı
Evcilmen, 'Eğitime verdiğimiz desteğin böylesine güzelliklerin ortaya çıkmasından mutluluk duydum. Kreş ve Gündüz Bakımevi de bunlardan biri. Kreş ve Gündüz Bakımevi'nin fikir olarak ortaya çıkması, projelendirilmesi ve hizmete açılması süreçlerinde eşim Dilek Evcilmen, mimarlarımız başta olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ediyor, kutluyorum. Kreş ve Gündüz Bakımevi için yaklaşık 2 yıl önce söz vermiştim şimdi o sözler teker teker hayata geçiriliyor' dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a