banner153
banner230
banner203

Perşembe Pazarı kalkıyor

Pazarcı esnafıyla buluştu
ޞirinyalı Mahallesi Sülemiş Camii civarında Perşembe günleri kurulan semt pazarı bugün son kez kurulacak. Muratpaşa Belediyesi, ޞirinyalı Mahallesi'nde Perşembe günleri kurulan ve yaklaşık 250 esnafın tezgah açtığı semt pazarı için yeni bir düzenlemeye gidiyor. Muratpaşa Belediyesi Başkanı Süleyman Evcilmen, Perşembe Pazarı için gerçekleştirilecek yeni düzenlemeyi pazarcı esnafına anlattı. Muratpaşa Belediyesi Konferans Salonu'nda Perşembe Pazarı Esnafı ile biraraya gelen Başkan Evcilmen, esnafı da alışverişe gelen yurttaşları da mağdur etmeyeceklerini vurguladı. Evcilmen, Perşembe Pazarı için Sinanoğlu Caddesi 1523 ile 1529 Sokaklar arasında kalan alanı hazırlayacaklarını bildirdi.

Mağdur olunmayacak
Alınan mahkeme kararını uygulamak zorunda olduklarını ancak asla kimsenin mağdur edilmeyeceğinin altını çizen Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, şöyle konuştu:
''Mahkeme kararının bize tebliğ edilmesinin ardından titizlikle yürüttüğümüz çalışmalarla Perşembe Pazarı'nın kurulması için bir alan yarattık. ޞirinyalı Perşembe Pazarı, Sinanoğlu Caddesi 1523 ile 1529 Sokaklar arasında kalan alana kurulacak. Yasal prosedürlerin tamamlanabilmesi için siz esnaflarımızdan 3-4 hafta sabretmenizi desteğinizi istiyoruz. Bizler sizlerin yanınızdayız, zarar görmemeniz için çalışıyoruz. Sorunları da sizlerle paylaşıp çözeriz.'' Evcilmen, esnafın sorularını da yanıtladı.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a