banner153
banner230
banner203

Tütüncü'den çarşı esnafına ziyaret

Esnafa konuk oldu
Başkan Hakan Tütüncü, helva ve tahin imalatı yapan Antalya Helvacısı işletmesinin sahibi Ahmet Mehrizcan'ın davetlisi olarak Sinan Mahallesi'ndeki Tankerler Çarşısı'na konuk oldu. Tütüncü, burada tahin ve helvanın yer aldığı öğle yemeğinde esnaf ile bir araya geldi.

Başkan Tütüncü, Sinan Mahallesi Çarşı Esnafı Derneği'ni de ziyaret etti. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Sayim Koçak, esnafa yönelik yaptıkları hizmetlerle ilgili bilgi verdi.
Tütüncü, kendisinin de bir esnaf çocuğu olduğunu belirterek, 'Esnafın ne zorluklar içerisinde helal ekmek kazanmanın mücadelesini verdiğini gayet iyi biliyorum' dedi.Sorunların takipçisiyim
Tütüncü, yayalaştırma projesi ile şehir merkezindeki esnafın rahatlatılabileceğini de ifade etti. Hem Büyükşehir Meclisi'nde hem de Ankara'da esnafın problemlerinin takipçisi olduğunu belirten Tütüncü, 'Elimizden geldiği kadar her zaman yanınızdayım. Emrinize amadeyim.' diye konuştu. Tütüncü, bölgedeki dükkanları da gezerek, esnafa bir isteklerinin olup olmadığını sordu, taleplerini dinledi. Tütüncü, çarşıdaki bir sanat galerisindeki Kaleiçi evleri rölyefe çalışmalarına ise hayran kaldı. Tütüncü, eserlerin sahibi ޞeyma Candan'ın, Antalya için çok önemli bir çalışma yaptığını kaydederek, sanatçıya Kepez'de sergi açma davetinde de bulundu. Çarşı esnafı da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek. Başkan Tütüncü'nün Kepez'de takdir edilecek hizmetler yaptığını ifade ettiler.

Kasım ÇİÇEK

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a