banner244

Tütüncü'den yurt projesine destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Antalya Kırşehirliler Derneği'nin, ilçede öğrenci yurdu yapma projesine destek vereceğini söyledi

Kırşehirlileri ağırladı
Antalya Kırşehirliler Derneği Yönetim Kurulu, Başkan Hakan Tütüncü'ye nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Dernek Başkanı Merih Sürmeli, Kepez'de üniversite öğrencilerine yönelik bir yurt binası yapmak istediklerini söyledi. Sürmeli, bedelini ödeme şartıyla bu yurt binasına yer tahsisi yapılması talebini de dile getirdi. Kırşehirliler Derneği'nin ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Tütüncü de, derneğin Kepez'e öğrenci yurdu yapma isteğini takdirle karşıladığını söyledi.

Yer tahsisi
Tütüncü, yer tahsisi talebini de, ihaleye çıkarılarak satışı yapılan belediye ait ticari parsellerde değerlendirebileceklerini belirterek, 'Öğrenci yurdu binasının yapılması için elinden gelen her türlü gayreti göstereceğim' dedi. Dernek Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Talasemi Federasyonu ve Akdeniz Kan Hastalıklara Vakfı (AKHAV) Başkanı da olan Prof. Dr. Duran Canatan da, yurt projesine desteğinden dolayı Tütüncü'ye teşekkür etti.

Kasım ÇİÇEK

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a