banner153
banner230
banner203

Tütüncü'ye borç ödeme teşekkürü

Hizmet-İş Sendikası Antalya ޞubesi, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü'ye, maaş, ikramiye, özendirme ödemelerini zamanında yaptığı ve geçmiş dönemdeki işçiye olan borcun tamamına yakınını ödediği için teşekkür etti.

Kutlayacağız
Hizmet-İş Sendikası Antalya ޞube Başkanı Murat Pilevne ve sendika temsilcileri Başkan Hakan Tütüncü'ye teşekkür ziyaretinde bulundu. Pilevne, sendikaya üye işçilerin ikramiye ve özendirme ödemelerini zamanında yaptığı ve geçmiş dönemdeki işçiye olan borcun tamamına yakını ödediği için Tütüncü'ye teşekkür etti. Pilevne, geçmiş dönem alacaklarının ödenmesini düzenleyecekleri bir işçi bayramı ile kutlayacaklarını da belirtti. Başkan Tütüncü de, göreve geldiğinde belediyenin işçi personeline 1 milyon 581 bin TL borcu olduğunu anımsatarak, 'Geçmiş dönemdeki işçi alacaklarını hızlı bir şekilde ödeyeceğiz, dedik. ޞu anda geçmiş dönemden işçimize 160 bin TL borcumuz kaldı. Bunu da en kısa zamanda ödeyeceğiz.' dedi.

Sıkıntıları aşıldı
Tütüncü, kamu hizmetini birlikte yaptıkları Hizmet -İş sendikasına işçi dayanışmasından dolayı olan 700 bin TL borcu da ödediklerini bildirdi. Başkan Tütüncü, aile ortamı içerisinde çalıştıkları işçilerin motivasyonunu yüksek tutmak için gereken çalışmaları yaptıklarını kaydederek, şöyle devam etti: 'Bunun neticesinde personelimle birlikte en iyi hizmeti halkımız için üretelim istiyoruz. İşçilerin ücretleri ile ilgili memnuniyetinin, birçok belediyeye örnek olmasını temenni ediyorum. Bu konuda rekabet ortamının oluşmasını arzu ediyoruz. Bu oluşan rekabetten işçi kardeşlerimiz faydalansın istiyoruz. Rekabet her zaman kaliteyi yükseltir. Yüksek bir rekabet ortamında da işçi kardeşlerimizin sıkıntıları aşılmış olur.'

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a