banner153
banner230
banner203

Ünsal'a dört dörtlük hizmet

Tütüncü, düzenlenen açık hava toplantısında Ünsal Mahallesi sakinlerinin taleplerini dinledi, yapılan, yapılacak olan hizmetleri anlattı. Çok sayıda vatandaşın katıldığı toplantıda konuşan Tütüncü, imarın tekniğine uygun, talepleri karşılayacak şekilde Ünsal Mahallesi ile birlikte 9 mahallede kat artışı yaptıklarını söyledi. Başkan Tütüncü, mahallede belediyeye devri yapılan Hazine parsellerinin hak sahiplerine tahsisi problemini çözdüklerini, şu ana kadar Ünsal'da 377 hak sahibine tapu verdiklerini belirtti.

Park ve sıcak asfalt
Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi Kooperatifi'nin tapulu arazisindeki gecekonduların tahliye edileceği arazinin, imar uygulaması probleminin çözümünde de sona gelindiğini ifade etti.
Tütüncü, yaptıkları imar uygulamasının, Antalya Büyükşehir Encümeni'nde kabul edilmesi halinde tahsis edilen arazide konutların yapılabilir hale geleceğini anlattı.
Başkan Hakan Tütüncü, 4 bin metre yeni yol açtıkları, 4 bin metre de asfalt çalışması yaptıkları Ünsal Mahallesi'nde, toplu taşıma araçlarının kullandığı yollarda sıcak asfalt çalışması yapacaklarını kaydetti. Tütüncü, mahalleye bir tane park da kazandıracaklarının müjdesini verdi.

Hizmet teşekkürü
Her hafta 3'“4 mahalleyi ziyaret ettiğini anımsatan Tütüncü, 'Yerel seçime daha 3 yıl var. Ama biz belediye başkanı olduğumuz günden beri hep halkımızla birlikteyiz. Sohbet ediyoruz, projeleri, problemleri yerinde görüyoruz. Bu ziyaretleri, hizmet etme derdimiz olduğu için gerçekleştiriyoruz.' dedi. Yapılan hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getiren mahalleliler de günün geç saati olmasına rağmen, yanlarına gelerek problemlerini dinlediği için Tütüncü'ye teşekkür ettiler. Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş ile mahalle muhtarı Nazmi Cabadak da toplantıda hazır bulundu.

Fırat ÇİÇEK

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a