banner153
banner230
banner203

Yükseliş'in sağlık  sorunu çözülecek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Yükseliş Mahallesi'nin sağlık merkezi sorununu çözmede kararlı olduğunu ifade etti

Sağlık Ocağı yapılacak
Ev sahibi Yükseliş Mahalle Muhtarı Memduh Aydıncan, Kepez'li muhtarların ve mahalle sakinlerinin katıldığı gecenin onur konuğu Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü oldu.

Tütüncü, Yükseliş Mahallesi'nde yapılması planlanan sağlık ocağı konusu ile ilgili bilgi verdi.

Başkan Tütüncü, sağlık ocağı anlayışının aile hekimliği ile birlikte 'Aile Sağlık Merkezi' haline geleceğini ve Yükseliş Mahallesi'nin bu önemli sorununu çözmede kararlı olduklarını söyledi.

İmar planı tadilatı yapıldı
Göreve geldiği günden itibaren Kepez halkının sağlık sorunu ile yakından ilgilenen Tütüncü, Yükseliş Mahallesi'nin sağlık ocağı sorununa açıklık getirdi. İmar planları yapılırken bu alana sağlık ocağı yapılması için yer verilmediğini ifade eden Tütüncü, 'Belediye başkanı olduktan sonra bu konuda çalışma yaptık. Burada bir cami alanı var, bizde burayı hem cami alanı hem de sağlık ocağı alanı haline getirelim düşüncesiyle, meclisimizde bir imar plan tadilatı yaptık. Bu tadilatın Büyükşehir Belediyesi'nden de geçmesi gerekiyor. Tabi biz o süreci takip ediyoruz. Bir takım eksikliklerini de giderme konusunda gayret gösteriyoruz' dedi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a