banner244
banner203

Zeytinlik'te inceleme yaptı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Zeytinlik Mahallesi'ndeki yapımı tamamlanan Altınyol Camii'nin açılış törenine katıldı. Tütüncü, törenden önce mahallede devam eden sıcak asfalt ve park çalışmasını inceledi

Hizmetler hızla sürüyor
Törende bir konuşma yapan Tütüncü, caminin yapımında katkısı olanlara teşekkür etti. Başkan Tütüncü, Kepez'in diğer bölgelerinde olduğu gibi Zeytinlik Mahallesi'nde de belediye hizmetlerini hızlı bir şekilde sürdürdüklerini söyledi. Tütüncü, yaptıkları hizmetlerle mahallede şehirleşme sürecini başlattıklarına işaret ederek, 'Mahallede sıcak asfalt kaplama çalışmalarımız devam ediyor. ޞu ana kadar 11 km sıcak asfalt çalışması gerçekleştirdik. Önümüzdeki asfalt sezonunda da eksik kalan yolların asfaltını yapacağız. Böylece bu mahallemizin yollarını toz ve çamurdan kurtaracağız.' diye konuştu.

Mahalleyi güzelleştirdik
Mahallede çok güzel bir parkın inşasını da başlattıklarının bilgisini veren Tütüncü, toz ve çamur içerisindeki mahallenin açık semt pazarını, 3 ton sıcak asfalt çalışması ile çok güzel hale getirdiklerini anlattı. Tütüncü, ilçede yaşayanlar için daha güzel bir Kepez oluşturmayı hedeflediklerini kaydederek, hep halkın içinde olan, onlarla aynı ufka bakan bir yönetim anlayışını benimsediklerini sözlerine ekledi. Zeytinlik Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Küçük ve mahalle sakinleri de hizmetlerinde dolayı Başkan Hakan Tütüncü'ye teşekkür ettiler.
Altınyol Camii'nin açılış törenine Ak Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, Belediye Başkan Yardımcısı Gürsel Kaya, Kepez Muhtarlar Derneği Başkanı Feyzullah Büyükkeleş, bazı mahalle muhtarları ve mahalleliler katıldı.Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a