Reklam
Reklam

‘İstanbul için büyük fırsat’

AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, “Binali Yıldırım’ın İstanbul’da yaptığı çalışmalar, Türkiye’de yaptığı projeler takdire şayandır. Yıldırım, İstanbul için de büyük bir fırsattır. İnanıyorum ki, Binali Yıldırım kazanacaktır” dedi

‘İstanbul için büyük fırsat’

AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, “Binali Yıldırım’ın İstanbul’da yaptığı çalışmalar, Türkiye’de yaptığı projeler takdire şayandır. Yıldırım, İstanbul için de büyük bir fırsattır. İnanıyorum ki, Binali Yıldırım kazanacaktır” dedi

‘İstanbul için büyük fırsat’
18 Haziran 2019 - 14:48

AK Parti Kepez İlçe Başkanı Bahattin Bayraktar, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilerek 23 Haziran'da yeniden sandığa gidileceğinin açıklanmasının ardından İstanbul seçimlerinin çok önemli olduğunu vurgulayarak, “Çorbada bizim de tuzumuz olsun istedik. Bu süreçte neler yapabilirizin çalışmasını gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da yaşayan yaklaşık 933 tane Kepez’li vatandaşımız var. Bu vatandaşlarımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Ulaştıklarımız var. İstanbul seçimleri bence bir AK Parti meselesi değildir. Bu seçimlerde memleket meselesi noktasında Amerika’sı, İsrail’i, PKK’sı, PYD’si, FETÖ’sünün demeçleriyle ve duruşlarıyla destek verdiği bir aday vardır. Diğer taraftan da bunların karşısında ülkesinin, memleketinin daha yükseklerde olması için mücadele eden başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti, MHP, BBP ve sağduyulu partiler vardır” şeklinde konuştu.

‘Terazi şaşmayacak’

Bayraktar, “Biz de sürecin karşısında şer odaklarını sevindirmemek için bir çalışma sürdürüyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Sayın Binali Yıldırım’dır.  İstanbul’da yaptığı çalışmalar, Türkiye’de yaptığı projeler takdire şayandır. Yıldırım, İstanbul için de büyük bir fırsattır. İnanıyorum ki, Binali Yıldırım kazanacaktır. İstanbul’da yeni bir çıkışla yeni bir vizyonla emin adımlarla yoluna devam edecektir.  Aziz milletimize ve İstanbul halkımıza çok güveniyorum. İstanbul’un eski günlerini herkes hatırlar. Çöp yığınına dönmüş sokaklar, suları akmayan bir şehirdi. Bugün İstanbul İstanbul’sa, dünyanın çekim merkeziyse başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve yol arkadaşı Binali Bey’in büyük emeği vardır. Dünya şehri yolunda emin adımlarla yürümesi için İstanbul’da mutlaka ama mutlaka Binali Yıldırım’ın belediye başkanı seçilmesi gerekir. Aziz milletimizin terazisi şaşmayacaktır. Ve İstanbul Belediye Başkanımız Binali Yıldırım olacaktır”  dedi.

‘Tütüncü’nün başarısı’

Başkan Bayraktar, Kepez İlçe Teşkilatı olarak yaptıkları çalışmaları da aktararak, “2013 yılındaki hedeflerimize Türkiye’nin ulaşması ve Kepez’in projelerinin gerçekleşmesi yönüyle çalışmalar gerçekleştiriyoruz. 2024 seçimlerine şimdiden hazırlanmaya başladık. Kepez ilçesinde 68 mahallemizde teşkilatımızla birlikte mahalle mahalle, sokak sokak çalışmalarımızı sürdürerek yolumuza devam edeceğiz. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün halkımıza 123 projesi söz konusudur. 2 ayı geride bıraktığımızda 2 projeyi gerçekleştirdiğini görmekteyiz. Bunlardan birisi Ramazan ayında açtığımız Kepez Belediyesi’nin eski ramazanları aratmayacak ‘Nostaljik Ramazan Sokağı’ Dokumapark’ta açıldı. Yakında Şehitler Müzesi’ni açacağız. 123 projeyi gerçekleştireceğiz. Seçimlerden sonra Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü de kapı kapı gezerek teşekkürlerini gerçekleştiriyor. Dolu dolu Ramazan ayı geçirdik Kepez ilçesinde. Her gün 30 hanenin evine girdik. Hakan Tütüncü başkanımız da 10-15 aile ziyareti gerçekleştirdi. Bu çalışmalarımız gönül belediyeciliğinin çalışmalarıdır. Yaz aylarında ise, Kepez ilçesinde oturan vatandaşlarımız hangi yayladalar ise oralara gidip beraber olacağız. Çalışmalarımız artarak devam ediyor” şeklinde konuştu.

Esra ALTUNKES

YORUMLAR

  • 0 Yorum