banner244

24 yıllık meslek hayatımda ismini hep duyduğum biriydi.

Bilgili, birikimli olduğu medyada çıkan haberlerden belliydi.

Son olarak usta gazeteci Haşmet Öyken yazınca yakından tanımam gerektiğine inandım.

Böyle düşünürken O kapımızı çaldı ve bize misafir oldu.

Sözünü ettiğim kişi AK Parti’den Konyaaltı Belediye Başkan adayı Gaye Doğanoğlu.

Turizm ve siyasette hayli başarılı olan Doğanoğlu, Akdeniz Manşet ve Gazete Bir’i ekibiyle ziyaret etti, yaptıklarını, yapacaklarını anlattı.

Oturur oturmaz farklı biri olduğunu hemen anlıyorsunuz.

Büyükşehir ve Konyaaltı Meclis Üyesi Ruhi Beşiktaş, şakayla karışık “Şifa bey sizi tanımıyor. Kendinizi biraz tanıtır mısınız? Süreniz başladı” deyince O da başladı kendisini anlatmaya.

İnanın bana kendisinden söz ederken ağzım açık dinledim. Bu kadar seri ve anlaşılır konuşan birine daha önce rastladığımı hatırlamıyorum.

3 dil bilen, Türkiye’yi Avrupa’da en iyi şekilde temsil eden, yıllardır Antalya turizmine ve siyasetine hizmet eden bu kadının Antalya için, Konyaaltı için bir şans olduğunu düşündüm.

Malumunuz Konyaaltı Antalya için çok önemli bir ilçe. Kente gelenlerin mutlaka uğradığı bu şirin ilçede 38 milletten insan yaşıyor. Dolayısıyla burayı yönetmeye aday olan biri mutlaka isteklere yanıt vermeli, verebilmelidir. İşte bunlara yanıt verecek kişi de bana göre Gaye Doğanoğlu’dur.

Bölgede oturanlara bir önerim var. Mutlaka ama mutlaka Gaye Doğanoğlu’nun kim olduğunu, neler yapabileceğini, Konyaaltı’na ne verebileceğini araştırın. Araştırdıktan sonra oyunuzun rengini belli edin. Böyle yapılırsa Konyaaltı kazanır, siz kazanırsınız. Benden söylemesi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a