banner153
banner192
banner203

1’inci Kemer Rock Festivali’ne doğru

Kemer Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği (KETOB) Başkanı Tayyar Gül, Kemer Rock Festivali Organizatör Serbülent Özkan, Genel Koordinatör Uğurcan Özver, Antalya'daki Kubi Cafe'de düzenledikleri basın toplantısında bu yıl ilki gerçekleştirilecek 'Kemer Rock Festivali' hakkında bilgi verdi. KETOB Başkanı Tayyar Gül, programın içeriği ile ilgili açıklamalarda bulunarak, “Kemer bölgesi olarak organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Emeği geçen değerli yöneticilerimize, Kemer Belediyemize ve sponsorlarımıza teşekkür ediyorum. Bölgemiz Eylül ayının 21, 22 ve 23’ünde Rock Festivaline ev sahipliği yapacak. Bölgenin özelliği doğa ile iç içe olmasıdır. Rock severlerin bu etkinlikte Kemer’i tanıma fırsatı bulacağını ve müthiş bir eğlence yaşayacaklarına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Uluslararası hedefi

Festival Koordinatörü Serbülent Özkan, etkinliklerle ilgili açıklamalarda bulunarak, “Bu fikri 7 ay önce ortaya attığımızda Kemer’in bu iş için en uygun bölge olduğuna karar verdik. Kemer Belediye Başkanımız Mustafa Gül bizlere her türlü destek ve yardımı sağladı. Kındıl Çeşme sahilinin bu festival için düzenlenmesi için yardımcı oldular. Yaklaşık 60 dönümlük bir arazide bu festivali gerçekleştireceğiz. 30 dönümünde ise şehir dışından gelenler çadır kurabilecek. Türkiye’nin her yerinden rock severler ilgi gösteriyor. 6 bin katılımcı bekliyoruz. Amacımız festivali Kemer’e kazandırmaktır. Önümüzdeki festivallerde Avrupalı, Rus, Doğu bloku ülkesinden sanatçılar getirerek festivalimizi uluslararasına taşıma düşüncemiz, hedefimiz var. Desteğini esirgemeyenlere teşekkür ediyoruz” dedi. Genel Koordinatör Uğurcan Özver, aktivasyonlarla ilgili açıklamalarda bulunarak, “Festivalimiz 3 gece 4 günden oluşuyor. Konserler saat 17:00’de başlayacak. Çeşitli aktivitelerimiz olacak sabah sporu olacak. Alanda oluşturduğumuz bir kütüphanemiz olacak. Alanda bulunan insanlar ücretsiz kitaplardan faydalanacak. Çeşitli yarışmalar olacak. Biletlerimiz büyük ilgi görüyor. Emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Programda Mor ve Ötesi, Emre Aydın, Kurtalan Ekspres, Yüksek Sadakat, Flört, Redd, Necati Saykolar, Set, Pera, Piiz, Keti, Cangox, Niyazi Koyuncu ve Eski’nin yer alacağı 3 gün sürecek olan festivalde müziğin yanı sıra eğlenceler, yarışmalar ve animasyonlarla Kemer Kındıl Çeşme sahili bambaşka bir şekilde turizme ev sahipliği yapacak.

Esra ALTUNKES

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20