banner153
banner230
banner203

Aksu Kültür  Merkezi açıldı

Büyükşehir Belediyesi Aksu Kültür Merkezi düzenlenen törenle resmi olarak açıldı. Başkan Akaydın, ASMEK'lerin çok önemli işlevi olduğunu belirterek, 'Burası bir okuldur' dedi.

Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'na bağlı Aksu Kültür Merkezi bünyesinde faaliyet gösteren ASMEK Merkezi, Atatürk Çocuk Kültür Merkezi ve Spor Merkezi için açılış töreni düzenlendi. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, Aksu Belediye Başkanı İsa Yıldırım, CHP İl Başkanı Devrim Kök, meclis üyeleri, ilçe başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

ASMEK'ler okul gibi
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, ASMEK'lerin çok önemli işlevi olduğunu belirterek, 'Burası bir okuldur. Biz bu tesisleri halkımıza insan seven, barışsever, kindar olmayan, dinini, Atatürk'ünü seven nesiller yetiştirmek için açıyoruz. Biz bu tesisleri açtıkça, panikleyen muhalefet odakları var. Kültüre ve eğitim önemli yatırımlar yapıyoruz. ޞairleri yargılayan, vatanseverleri hapse tıkan, heykeltıraşlara ucube yapıyorsun diye sataşan zihniyet, bunları dinin arkasına saklanarak yapan zihniyet ayıplı bir zihniyettir. Biz bu zihniyeti yıkmak için yapıyoruz' diye konuştu. Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a