banner153
banner192
banner203

Yaza özel konser

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş Belediyesi ve Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü işbirliği ile Kaş Antik Tiyatro’da yaza özel konser düzenledi.

Konserde sahne alan Soprano Demetra George Mustafaoğlu ve Kontrtenor Nuri Harun Ateş, müzikseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı. Barış Büyükyıldırım’ın piyano ile eşlik ettiği unutulmaz geceye Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, Büyükşehir Belediyesi Kültür Şube Müdürü Hakan Okan Yavuz ve müzikseverler katıldı. Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer; “Kaş’ta böyle güzel bir etkinlikle bizleri buluşturan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e, kulaklarımızın pasını silen sanatçılarımıza ve konsere katılan tüm vatandaşlara teşekkür ederim” dedi

 

Gecenin sürprizi Peri

Unutulmaz yaz konserinde sahne alan ABD Dışişleri Bakanlığı Kültürel Diplomasi Temsilcisi, Grammy Ödülleri adayı, soprano Demetra George Mustafaoğlu ve International Zurich Theater Spektakel ve Siemens Opera Yarışması jüri özel ödüllü, dünyanın sayılı kontrtenorlarından Nuri Harun Ateş’in seslendirdiği Barok aryalar, Broadway müzikalleri ve ünlü film müzikleri dinleyenlerden büyük alkış aldı. Gecenin sürpriz performansı ise 11 yaşındaki Peri Sualp’den geldi. Kostümü ve muhteşem sesiyle dikkatleri üzerine toplayan minik Peri, ‘Sefiller’ ve ‘Küçük Deniz Kızı’ gibi ünlü film müziklerini seslendirdi. Gecenin sonunda Kaş Belediye Başkanı Halil Kocaer, sanatçılara hediyelerini takdim etti.

 

 

 

İHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20