banner153
banner230
banner203

Ajda Pekkan, tanıtıma katıldı
Türk pop müziğinin 'Süperstar'ı Ajda Pekkan, bir giyim markasının 2011 ilkbahar-yaz sezonu için hazırladığı özel koleksiyonun Antalya tanıtımına katıldı.
SheMall Alışveriş Merkezi'nde bulunan firmanın mağazasında hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Ajda Pekkan, 'Ajda Pekkan for Twist' adlı koleksiyonun tanıtımını yaptı. Yoğun bir hayran kitlesi ile karşılaşan ünlü sanatçı, tanıtım sonrası hayranlarına özel rozetlerinden dağıttı. Süperstar, albümlerinden, fotoğraflarından, filmlerinden ilham alarak tasarım ekibine koleksiyonun oluşumunda destek verdiğini belirterek, koleksiyonda siyah, gri, beyaz ve kırmızı renklerin ağırlıkta olduğunu söyledi.
İstanbul'dan sonra Antalya, Adana ve İzmir'de tanıtıma devam edileceğini belirten Ajda Pekkan, Bu marka benim tamamen tasarımlarımın ortaya çıktığı moda alanındaki işim. Konserlerimde sponsor olmayacak. İyi bir ekiple oluşturduk bu koleksiyonu. Zaten bu bir ekip çalışması. Öyle olabiliyor ancak. Trendleri takip ediyoruz. İnsanların neyi sevdiğini takip ediyoruz. Müzikte olduğu kadar modada da, dolayısıyla her yerde rekabet var. Olmayan bir yer varsa biri bana söylesin dedi.
Müzik dünyasında zirvenin zirvesinin olmadığını ifade eden Ajda Pekkan, şunları söyledi:
Sürekli aynı şeyleri tekrar etmekten çok sıkılan bir insanım. Hep yenilikçi olmayı çok sevdiğim için farkına vardım ki, hakikaten tasarım ve moda içimde ukde. Çok doğru bir ekiple yola çıkılmak üzere dostane bir ortamda fikir ortaya atıldı. Hemen gerçekleşmedi ama hazırlık safhası 9 ay gibi bir zaman aldı. Proje bazında bu organizasyonlar hazırlandı ve ben de müzik sektörünün zirvesindeyken bir ikinci sektöre girmek istedim. Ben çok çalışmayı seven, işkolik bir insanım. Sonuçta böyle bir potansiyelin
var ve onu kutuya kapatıyorsun. O yüzden dedim ki, 'Ne olursa olsun ben bunu yapacağım'. Ve işte yaptım. Daha da güzel koleksiyonlar yapacağımıza inanıyorum.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a