banner153
banner192
banner203

Efsane, Ekici ve Paşa’daydı

Sahne hayatına 1984 yılında başlayan, 20 yıl hiç zirveden inmeyen, döneminde Arabesk Kraliçesi ve Tavernalar Sultanı gibi isimlerle anılan, ünü sınırlarımız aşmış, Avrupa’nın hemen hemen tüm ülkelerinde ve dünyanın bazı ülkelerinde turneler ve özel konserleriyle defalarca sahneye çıkmış, birçok günümüzün ünlü şarkılarını yıllar önce söyleyen ve ödüller alan, onlarca şarkıdan oluşan 9 albümü olan, Vijdan Arıkan Antalya’da.

Antalya’ya yerleşti

Yaklaşık 10 yıl önce profesyonel sahne hayatını noktalayan ünlü sanatçı Antalya’ya yerleşmiş. Özel günlerde, dost yemek ve toplantılarında sahne alan Vijdan Arıkan, hala günümüzün çoğu sanatçılarına taş çıkartır cinsten. Geçtiğimiz akşam Antalya’nın gözde ve seçkin mekanlarından Ekici Yat Limanı Restoran’da yemekte olan Vijdan Arıkan, mekânda sahne alan Eray-Burak ikilisinin ısrarlı sahne teklifini geri çeviremedi. Sahneye bir güneş gibi doğan Arıkan nefis sesi harika yorumu ile Yat Limanı’nı çınlattı.

Ayakta alkışladılar

İlerleyen saatlerde ünlü sanatçı Vijdan Arıkan’ı son tadilat ve transferleriyle eski gazino hayatını yakalayan Paşa Çadırı müşterileri arasında gördük. Mekanda sahne alan Doğukan ve hayranlarının yoğun alkışlarını kıramayan sanatçı, tek kelimeyle Atatürk Parkı’nı salladı. Mini bir konser veren Vijdan Arkan’a sahne boyu patlatılan şampanya, ikram edilen viskiler, patlatılan konfetiler hiç bitmedi. Defalarca alkışlanıp, sahneden inmemesini isteyen hayranlarının isteklerinin bitmek tükenmek bilmediği gecede, Vijdan Arıkan’ı hayranları ayakta alkışladılar. 

Mesut GÜRKAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20