banner153
banner230
banner203

EKDAĞ’a kadın eli

Makale, kitap yazmış

Geçmişi başarılarla dolu, Antalya’nın tanınmış isim ve simalarından bir aileye sahip, şık ve zarif yeni başkan bugün görevine başladı. EKDAĞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Didem Boztepe Erkış, Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü mezunu. Aynı üniversitede yüksek lisansını tamamlayarak yüksek mimar ünvanını kazanmış. 2005 yılında üniversiteyi tamamladıktan sonra ailesine ait sigorta, iş sağlığı ve güvenliği ve mimarlık mühendislik şirketlerinin yöneticiliğini yapmış. 2011-2014 yılları arasında Selçuk Üniversitesi’nde akademisyen olarak görev yapmış. Günümüze değin pek çok sayıda ulusal ve uluslararası olmak üzere bildiri, makale, kitap yayınları bulunmakta.

Aileden gelen gelenek

2014 yılında Menderes Türel’in Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesinden sonra Antalya’ya dönerek Büyükşehir Etüd Proje Şube Müdürü olarak görev alan yeni başkan Didem Boztepe Erkış, uzunca bir süre ALDAŞ Genel Müdürlüğü’ne vekalet eden, bu süre içerisinde şirketi batma noktasına getiren geçmiş yönetimin enkazını temizleyip, ALDAŞ’a eski prestijini tekrar kazandıran Erkış, Türel’in prenslerinden hala ALDAŞ Genel Müdür Yardımcılığı yapan İbrahim Erkış ile evli. Biri 8 yaşında (Elif Naz), diğeri 6 aylık (Ece Nil) iki çocuğu var. EKDAĞ’da işin biraz zor olsa da, başarı senin ailenden gelen bir gelenek. Hayırlı olsun yeni Başkan Didem Boztepe Erkış. Allah yardımcın olsun.
Mesut GÜRKAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Hasan Aslan 11 ay önce

Kadınlar üstün yaratıklardır. Bir bayanın elinin bir şirkete değmesi süper bir olay. Fakat Liyakatle ve torpilsiz gelmeleri kaydı ile.

banner20

banner221

a