banner153
banner230
banner203

Erkış EKDAĞ’a iyi geldi


Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in gözdelerinden olan ve iki dönem de beraber çalıştığı Mimar Didem Boztepe Erkış, Büyükşehir projeler müdürü olarak görev yapmaktaydı. Türel’in yaptığı son değişiklikle EKDAĞ yönetim kurulu başkanı ve genel müdürlüğüne getirilen Didem Boztepe Erkış, Türel’in güvenini boşa çıkarmadı. Bir kadından beklenmeyen olağanüstü performansı önce ailesini sonra tanıyanları ve çalışanlarını şaşırtıyor. Türel’in ne kadar doğru ve isabetli karar verdiği de böylece gözlerden kaçmıyor.

Ezber bozuyor

Çoğu zaman yemek bile yemeye fırsat bulamayan Başkan Erkış, 12 saat üzerinde yaptığı mesai ile başta çalışanları olmak üzere tanıyanları şaşkına çeviriyor. Şirketi personelden işleyişe, görünümden hizmet anlayışına, yepyeni bir şirket haline getirme çabaları tüm ezberleri bozacağa benziyor. İnşallah her kurumda olduğu gibi dinozor ve işten anlamayan, alakası olmayan, vaziyetten durum çıkaranları etrafında barındırmaz.


(Ortada) EKDAĞ Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Didem Boztepe Erkış. (Sol Baştan) Sosyal Tesisler Müdürü Münciye Çavuşoğlu, Destek Hizmetleri Müdürü Erdem Çölkuşu, Muhasebe Müdürü Türkan İşler, İnsan Kaynakları Müdürü Tuğba Saltık.

 

Mesut GÜRKAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a