banner244

Grubun 2’nci yemeği Ekici’de

,
Merkezi Antalya’da bulunan Türkiye ve dünya çapında binlerce üyeleri bulunan ‘Rakı Bira Candır’ grubu ikinci tanışma yemeğinde Ekici’de buluştu. Çoğunluğunu Antalya üyelerinin oluşturduğu yaklaşık 200 kişi yemekte buluştu. Gecede sık sık tekrarlanan grubun “Rakı bira candır, gerisi heyecandır” sloganı, gece boyu dillerden hiç düşmedi. Bol bol sohbet eden grup üyeleri, beraberliklerinin tadını çıkardı.

Pisti hiç boş bırakmadılar

İlerleyen saatlerde hareketli ve romantik şarkılarda pisti hiç boş bırakmayan üyeler, kelimenin tam anlamıyla felekten bir gece çaldı. Başkan Necmi Atilla Gençler ve yöneticileri Hatice Demirayak, Aaliye Munderan, Süheyla Gençoğulları, Murat Nabi Yeşilçınar, Çiğdem Gökçe, Şehriban Can, Sevda Taşar, Hülya Sungurlu, tüm konuklarla tek tek ilgilenip bol bol fotoğraf çektirdi.

Doğum günü de kutlandı

Ayrıca gecede grup üyelerinden Emine Yücel Gönül ve Hatice Sultan’ın oğlu Eyüp’ün doğum günü kutlaması yapıldı. Başkan Atilla Necmi Gencer gecenin sonunda yaptığı konuşmada, Ekici Restoran patronlarından Veli Ercan, İşletme Müdürü Şehriban Can ve personele, ayrıca üyelere de kalıtımlarından dolayı teşekkürlerini bildirdi. İşte geceden objektifime takılan bazı fotoğraflar.


Mesut GÜRKAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Atilla gençer 3 ay önce

Akdeniz manşet gazetesine geceleri mekan mekan dolaşıp her mekanda bizleri yanlış bırakmayan Mesut Gürkan’a ve gazetemizin sahibi yayım yönetmeni emeği geçen herkese çok teşekkür ederim saygılarımla

banner20

a