banner244

Ödüllerini aldılar

İki ünlü müteahhit ödül töreninde bir araya geldi. Ali Ağaoğlu'nun plaketini Samut Yatırım ޞirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut verdi

Sporajans haber portalı tarafından bu yıl ilki düzenlenen 1'nci Uluslararası Spor Ödülleri geçtiğimiz gün İstanbul'da dağıtıldı. Dünyanın dört bir yanından gelen sporcu, işadamı ve spor adamlarına 17 dalda ödül verildi. Ağaoğlu ޞirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, Türk Milli Basketbol Takımı'na verdiği destekten dolayı Yılın işadamı ödülü aldı.

Plaketi Hüseyin Samut verdi

Ağaoğlu'nun plaketini kendisi gibi Antalya'da yaptığı lüks konutlarla tanınan genç işadamı Samut Yatırım A.ޞ Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Samut 'un elinden aldı. Samut, başarı plaketini Ağaoğlu'na verirken, Sizin gibi örnek bir işadamına ve meslektaşıma bu plaketi takdim etmekten onur duyuyorum, başarılarınız daim olsun dileğinde bulundu. Ağaoğlu da, Samut'a iyi dilekleri için teşekkür etti. Tören sonrası iki işadamı yemekte bir araya gelip sohbet imkanı buldu. Ağaoğlu, işadamı Hüseyin Samut'a en kısa sürede Antalya'ya geleceğini söyledi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a