banner244

Yaşayan Antalya Afyon’da

Ünü sınırlarımızı aşan, Antalya sahnelerinin son aylarda yıldızı iyiden iyiye parlayan ünlü sanatçı Murat Sarıgöz’ün Afyon programına bende gittim. Haftanın üç günü Geyik Restoran'da sahne alan Sarıgöz, yaklaşık iki aydır cuma günlerini Afyon Hangar Bar’da sahne almakta. 
Ben de ünlü sanatçı Sarıgöz’ün izini sürerek, Antalya’dan başlayan yolculuğundan Afyon Hangar sahnesine ve dönüş yolculuğuna şahit oldum. Geçtiğimiz hafta cuma günkü Afyon Hangar programını izlediğim Sarıgöz’ün müthiş performansı görülmeye değerdi. Birbirinden değerli ve usta müzisyenlerin oluşturduğu Hangar orkestrası eşliğinde sahne alan Sarıgöz yeni günün ilk saatlerine kadar sahneden inmedi. 

Sarıgöz, sahne şovlarından, müşterilerle diyaloglarına, her tür müzikten geniş repertuvarı, harika sesi kendine has yorumu, beyefendi ve mütevazi kişiliği ile, Afyonlu hayranlarının da kalplerine taht kurmuş.  

Sarıgöz’ü, Antalya’dan Antalyalı hayranları Kral Künefe işletmecisi Mustafa Kırmızı, müdürü Metehan Horoz, ustabaşı Ahmet Gürkan tarafından ünlü tatlıları ile uğurlandı. Afyon’dan Afyonlu hayranları. Sandıklıda ise Sarıgöz’ün Antalya programına sık sık gelen başka bir hayranı Belediye Sosyal Tesisler Müdürü Kadir Bey karşılayıp yöresel bir ziyafetle hoş geldiniz dedi.  Murat Sarıgöz, gösterilen yoğun ilgi ve güzel geçen bir Afyon programından sonra morali ve keyfine diyecek yoktu. 
Cumartesi akşamı ayağının tozu ile Geyik’teki programına çıkan Sarıgöz, oturacak bir tek kişilik yer olmamasını gururla izledi. 24.00'te biten Geyik Restoran programının ardından aynı gece 01.00'de Hamlet programına başladı. 

Sahne çalışmalarından vakit buldukça Türkiye’nin değişik kentlerinden gelen sahne tekliflerini de değerlendiren Murat Sarıgöz’ü artık tutmak mümkün değil 
 
Murat Sarıgöz, Afyon, Hangar Bar’da adeta devleşti. 


Murat Sarıgöz’e, Afyon, Hangar Bar’da birbirinden değerli usta müzisyenlerin oluşturdu. Orkestra Hangar eşlik etti. 


Hangar Patronu Erdal Bey sanatçı Murat Sarıgöz.
 
Murat Sarıgöz’ü programını Belçika’dan gelen bir gurup kadın hayranı ile objektifime poz verdi. 


Sarıgöz hayranı Gözde Hanım. 


Sandıklı Belediye Sosyal Tesisler Müdürü Kadir Bey, Murat Sarıgül’le
 

Afyon Hocaoğlu İnşaat ve Serhat Sürücü Kursu sahibi Nurullah Bey, eşi, Murat Sarıgül.


Sarıgöz’ü, Antalya’dan Antalyalı hayranları Kral Künefe işletmecisi Mustafa Kırmızı, müdürü Metehan Horoz, ustabaşı Ahmet Gürkan tarafından ünlü tatlıları ile uğurlandı.


Afyon Çetingül inşaat sahibi Yasin Bey, misafirleri ve Sarıgül. 


Mesut GÜRKAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a