banner153
banner230
banner203

YILBAŞI BEREKETİ
  
Hazırlıklarına günler öncesi başlayan eğlence sektörü beklediği doluluğa ulaştı. Rezerveleri günler öncesi dolan eğlence mekanları yeni günün ilk ışıklarına değin programlarını sürdürürken, kutlamalara katılan müşteriler her şeye rağmen tüm sorun ve sıkıntılarını bir geceliğine rafa kaldırarak coşku ile eğlendiler. İşte yılbaşı gecesinden objektifime yansıyan bazı kareler. İlk bölümünü bugün yayınladığım fotoğraf ve haberlerin ikinci bölümünü Cuma günkü YAŞAYAN ANTALYA’da yayımlayacağım. Nice mutlu yıllaraBurası Varyant
Atatürk Parkı’na geçtiğimiz yıl katılan Varyant Restoran, yeni yıla umutlu girdi.
Varyant’ta yılbaşını kutlayanlar arasında ünlü iş adamı Mithat Yılmaz, DYP eski il başkanlarından Hüseyin Bodur, Rıdvan Yıldız, AK Parti Büyükşehir Meclis Üyesi Abdurrahman Yılmaz, Muhtarlar Derneği Başkanı Nazif Alp da vardı.


 

Burası Keyf-i Alem
Yılbaşı rezerveleri günler öncesi dolan Keyf-i Alem müşterilerine zengin bir menü ve program sundu. Antalya’nın birçok tanınmış isim ve renkli simasının katıldığı gece görülmeye değerdi. Geceye katılanlar arasında Elazığlılar eski Dernek Başkanı mükemmel insan Eyüp Tabaş ve eşi Melis Tabaş da vardı. Gecenin hazırlıklarına günler öncesinden başlayan mekânın işletme müdürü İdris Karakaya, geceyi bir orkestra şefi inceliği ve zarifliğinde yöneterek konuklardan teşekkür aldı.


Mesut GÜRKAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a