banner244

31 Mart’ta yeniden Menderes Türel

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Cumhur İttifakı ile ilgili değerlendirmelerde bulunarak seçim çalışmalarını anlattı. Aksoy, “31 Mart’ta hizmetlerin devamı için engin tecrübeleriyle yeniden Menderes Türel kazanacaktır. Vatandaşın kent bilincini en iyi şekliyle uygulayacak olan Menderes Türel’i tercih edeceğinden hiçbir şüphemiz yoktur” dedi. Aksoy, MHP’nin kurulduğu şehir olan Adana'da yarın ve cumartesi günü 50’nci yıl anısına bir dizi kutlama etkinliği gerçekleştirileceğini duyurdu.

Koordineli çalışma
“‘Beka için milli karar, cumhur için istikrar’ sloganıyla tüm Türkiye’de yola çıktık” diyen MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy,  “Cumhur İttifakı kapsamında mahalli idareler seçimlerinde Türkiye’de 30 büyükşehirde ittifak var. 27’sinde AK Parti adayları, 3’ünde de MHP’nin büyükşehir belediye başkan adaylarıyla yola çıktık. Antalya’da Büyükşehir Belediyesinde mevcut Belediye Başkanımız Menderes Türel’le devam ederken, MHP Cumhur İttifakı kapsamında daha önce 2014 yılında MHP’nin almış olduğu Alanya’da mevcut Alanya Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel, Kemer Belediye Başkan Adayı Yusuf Üras, Korkuteli Belediye Başkan Adayı Ömer Niyazi İşlek, Finike Belediye Başkan Adayı Nail Dülgeroğlu ile seçimlere giriyoruz. Burada biz ülkücüler için önemli olan liderlerimizin emir ve talimatlarını uygulamaktır. Bu ittifakın başarılı çıkması, başarılı sonuçla taçlanması için MHP teşkilatları, kadın kolları, ilçe teşkilatları, yönetim kademeleriyle, mahalle temsilcilerimizle beraber dünden bugüne, bugünden yarına MHP’nin geleceğini düşünen,  geçmiş ve bugünkü yöneticilerimizle beraber sahada, alanda milletvekillerimizle beraber bir çalışma yürütüyoruz” dedi.  

‘Yücel neyse Enç de o’
‘Antalya’da mevcut 5 yıllık hizmetlerin devam etmesi noktasında da seçmen kendi geleceğini düşüneceği, çocuklarının yarınlarını düşüneceği için, hizmetin devam için inşallah 31 Mart’ta yeniden Menderes Türel diyecektir’ diyen Aksoy, “Bizim için Alanya’da Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Adem Murat Yücel neyi ifade ediyorsa Muratpaşa’da da Gökçen Özdoğan Enç, Kepez’de Hakan Tütüncü aynı şeyi ifade etmektedir. Bu bakış açısıyla siyaset yapıyoruz” dedi.  Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Cumhur İttifakı ile belediyeleri kazanmanın önemine değinen Aksoy, “İttifak kapsamında ilçe belediyeleri almak, aynı şekilde Büyükşehir Belediyesini de almak ve kazanmak, Başkan Menderes Bey’in 5 yıllık sürecinin Antalya açısından devam etmesini istiyoruz. AK Parti İl Teşkilatı ve MHP İl Teşkilatı Antalya’da koordineli bir şekilde 911 mahallede bir çalışma yürütmekte. Teşkilatlarımız buna hazır. Önümüzdeki günlerde belediye meclis üyelerimizi tespit edip, belirleyeceğiz. Şubat ayının 19’unda da seçim kurullarına belediye başkan adaylarımızın ve belediye meclis üyelerimizin listesini vermiş olacağız. Daha sonra da sahadaki alandaki çalışmalarımızı devam ettireceğiz” ifadelerini kullandı.

MHP’nin 50’nci yılı
MHP’nin kurulduğu şehir olan Adana'da bugün ve yarın 50'nci yıl anısına bir dizi kutlama etkinliği gerçekleştirileceğini ifade eden Aksoy,  “Kutlama etkinlikleri, bugün saat 14.00'da genel başkan yardımcılarının da katılımıyla Adnan Menderes Spor Salonu'nda sergi açılışı ile başlayacak. Biz de sayın Genel Başkanımıza eşlik etmek üzere Adana’da olacağız. Böylece partinin 50’nci yıl kutlamalarına şahitlik etmenin heyecanını yaşıyoruz. Anma programından sonra sahada alanda topyekun 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Antalya ve ilçelerde ve de Büyükşehirde ittifakın kazanması için gece uyumadan gündüz yorulmadan bir anlayışla çalışacağız. Şu an çalışmalarımız bir uyum içerisinde gerçekleşmekte. Örnek verecek olursak; Biz Kepez ilçesini ziyaret ettiğimizde AK Parti teşkilatını da ziyaret ediyor,  oradaki arkadaşlarımızla beraber alanlarda çalışma yürütüyoruz. AK Parti İl Başkanımız da Korkuteli’ni ziyaret ettiği zaman beraber aynı çalışmayı yürütüyoruz. Yani sahada tam bir uyum içerisindeyiz” dedi.

‘Engin tecrübeleriyle Türel’
Konuşmasının bir bölümünde seçmene seslenen Aksoy, “Milletimiz de uzlaşma içerisinde bir siyasi kültür geliştirerek, vatandaşlık hakkımız gereğince sandığa gitmelerini, sandıklarına sahip çıkmalarını öneriyoruz. Demokratik, hür, özgür iradeleriyle de sandıkta kentin kaderini belirleyecek, kente 5 yıl hizmet edecek kendisine en yakın kimi görüyorsa ve çalışmalarının devamı noktasında kimi başarılı görüyorsa tercihlerini o yönde yapmalarını umut ediyoruz.  Elbette ki bu tercihlerde belediye başkanlığı döneminde kent bilincini en iyi şekliyle uygulayacak olan Menderes Türel’i tercih edeceklerinden hiçbir şüphemiz yoktur. Bunun altını kalın harflerle çiziyoruz. Engin tecrübeleriyle kent bilincini en iyi şekliyle uygulayacak olan Menderes Beyin yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. 31 Mart akşamı inşallah bu şehirde Cumhur İttifakı zaferle çıkacaktır, güzellikle taçlanacaktır” diye konuştu.

Esra ALTUNKES

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a