banner153
banner192
banner203

Aktif siyasete  dönüş sinyali

BBP Antalya il eski başkanlarından Rasim Küçük, facebook’taki paylaşımlarımda,‘Siyaseti çakallara bırakmamak gerekiyormuş” diyerek aktif siyasete yeniden başlayacağı mesajını verdi. Küçük’e AK Parti ve MHP’nin önemli isimlerinin destek yorumları ise dikkat çekti


Uzun bir süreden beri aktif siyasetten uzaklaşan Büyük Birlik Partisi’nin Antalya İl eski başkanlarından Rasim Küçük, son dönemlerde sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla ‘geri dönüş’ mesajları veriyor.  Küçük, geçtiğimiz günlerde, facebook sayfasında, ‘Tüm şehitlerimizi rahmetle, minnetle ve özlemle anıyoruz’ başlığıyla yaptığı paylaşımda, “Askeri darbelerin geçmişte de 15 Temmuzda da gördük ki ülkeye hiç bir faydası yoktur olmayacaktır. İrade sadece halka aittir. ‘Namlusunu milletine çevirmiş tanka selam durmam’ diyerek tankların altına yatarak kendini tam otomatik silahların önüne atarak iradesini teslim etmeyen, vatanına, bayrağına canı pahasına sahip çıkan 15 Temmuz şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, gazilerimize şifa yakınlarına sabırlar diliyorum. Tükürün milleti alçakça vuran darbelere Tükürün onlara alkış dağıtan kahpelere, Tükürün milleti sokaklara davet eden dönmelere. Tükürün bundan böyle işimiz sokaklarda diyenlere..” yorumunda bulunmuştu.

 

Herkes ayağını denk atsın

Rasim Küçük önceki gün de yine aynı sayfada, ‘Siyaseti çakallara bırakmamak gerekiyormuş’ başlığı altında, “Anladım ki siyaseti çakallara bırakmamak gerekiyormuş. Bunlar kendilerine tahammül edildikçe daha çok azdılar. Bundan böyle HİÇ olmaya talip Anadolu çocukları Allah rızası için, Vatan için, Millet için meydanlara çıkacak. Herkes ayağını denk atsın. Bundan böyle siyaset meydanına yeniden çıkıyoruz. Allah Var Gam Yok..” yorumunu paylaştı. Eski başkanın bu paylaşımı yüzlerce beğeni ve yorum aldı. Yapılan destek yorumları arasında AK Parti ve MHP’nin tanınmış isimlerinin yer alması da dikkat çekti.

 

İstifa çağrısı yapmıştı

BBP il eski başkanı Küçük, bir süre önce de BBP Genel Başkanı Mesut Destici’yi ağır bir dille eleştirmiş ve FETÖ’cüleri korumakla itham etmişti. Küçük, sosyal medyadaki paylaşımında, “Rahmetli Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu bugün yaşamış olsaydı, nasıl bir tavır ve duruş sergileyeceğini geçmiş darbe dönemlerinden herkes çok iyi biliyor. Son yaşanan olaylarla alakalı FETO’ya bağlı darbeci askerlerin Helikopterin düşürülmesinde başrollerde olduğu ortaya çıkmıştır. Bu şerefsizlerin FETO’yla bağlantılarını öğrenmiş olmasına rağmen BBP Genel Başkanı Destici’nin hala koruyucu tavır sergilemesi kafalarda soru işaretleri oluşturmaktadır. Yapılanlar ortada derhal istifa etmelidir” yorumunda bulunmuştu. Küçük, Destici’ye, “Partimizin, Muhsin Başkanımızın koltuğuna yakışmıyorsun Mustafa Destici.  FETO’cularınla birlikte hemen istifa et” çağrısı yapmıştı.

  

İşte bazı destek yorumları

……… Memleketin Hali hal değil ihale, nema cukka derdinde değil de gerçek vatanseverlerin canını vatanına milletine hiç tereddüt etmeden verecek insanların geride durması zaten nemacı tayfanın ekmeğine yağ sürdü yerinde bir karar abi arkandayız bu vatanın milletin bu keşmekeşten kurtulması için iş başa düştü. Allah yolunu açık etsin.

 

…….. Tebrik ederim değerli kardeşim. Geçmişte olduğu gibi Antalya siyasetine milli katkılarınızın fazlasıyla olacağından eminim. Hayırlı uğurlu olsun.

 

……… Evet siyaset Tecrübe ile bütünleşmiş gönlünü yüreğini ortaya koyacak Babayiğitleri bekliyor. Artık sıkışmış çaresiz kördüğüm olmuş bu durumu çözecek Vatan evlatlarını bekliyor. Yolun açık olsun Sayın Başkanım.

Yunus ERDOĞAN


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner212