banner244

Atatürk Parkı’ndan Türel’e tam destek


Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, hafta sonu Atatürk Parkı esnafıyla kahvaltıda buluştu. Türel, Atatürk Parkı Esnaf Derneğinin yeni Başkanı Şevket Aldemir, başkan yardımcıları Güray Kanan, Atanur Yılmaz ve Genel Sekreter Güçlü Baytekin’e ‘hayırlı olsun’ dedi. Dernek Başkanı ve Yamaç Bistro sahibi Şevket Aldemir, Başkan Türel’e parkın son durumu ile ilgili bilgi verip sorun ve sıkıntıları anlattı. Parktaki işletmecilerin sorun ve sıkıntılarını dinleyen Türel, genel ve belediye ile ilgili sorunları anında çözdü. Bizzat anında Vali beyi arayıp genel sorunları ileten Başkan, belediye ile ilgili sıkıntıları da toplantıda hazır bulunan bürokratlarına talimat vererek, çözüme kavuşturdu. Durumdan oldukça memnun olan esnaf, Türel’e tam destek sözü verdi.

Sevgi seli

Başkan Türel, parkın madde ve alkol bağımlıları, fuhuş, mafya bozuntularından kurtarılıp, bugünkü Antalya’nın gözbebeği haline getirilme öyküsünü anlatı. Esnaf ise Akaydın döneminde tekrar parkın ilk günlerine geri döndüğünü, hiçbir şekilde belediyenin başta dönemin başkanı Akaydın olmak üzere hiçbir bürokratına ulaşamadıklarını anlatıp, aynı zihniyetin geri gelmemesi için Türel’e tam destek vereceklerini dile getirdi. Kahvaltılı toplantının ardından esnafla parkı gezip bazı mekanlara giren Türel’e mekanlardaki müşteriler yoğun ilgi gösterip sevgi gösterisinde bulundular. Başkanla fotoğraf çektirme yarışına giren parktaki vatandaşları Türel hiç kırmadı. Çocuklara çeşitli hediyeler verdi. 

Türel, Atatürk Parkı Esnaf derneğinin yeni başkanı Şevket Aldemir, Başkan Yardımcıları Güray Kanan, Atanur Yılmaz’ı dikkatle dinledi. 


Türel, Atatürk Parkında faaliyet gösteren mekân sahipleri ve yetkilileriyle 

Başkan Türel’in lunapark işletmeleri sahibi Macit Bey’le arkadaşlığı ve dostluğu çok eskilere uzanır. (sol başta gözlüklü)

Order Patroniçesi Dilan İpek, Türel’e mekânı gezdirip bilgi verdi.

Dernek Başkanı ve Yamaç Patronu Şevket Aldemir, Türel’i Yamaç’ta gezdirim bilgi verdi.
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a