banner244

Bekçi olmak  isteyene müjde

İŞKUR; Antalya dahil birçok kentte özel sektör kurumlarında istihdam edilmek üzere, en az ilköğretim mezunu yeni bekçi alımı iş ilanları yayımladı

En az ilköğretim mezunu

Yayımlanan ilanlara göre özel sektörde ve farklı illerde istihdam edilmek üzere en az ilköğretim mezunu olmak şartı ile bekçi alımı yapılacak. İlköğretim mezunu kişiler de böylece bekçi olabilecek. Çok sayıda bekçi adayının yüzünü güldürecek olan bu girişimde sınavsız olarak bekçi alımı yapılacak. Başvuruların devam ettiği öğrenildi.

 

Kimler başvurabilecek

Bekçi alımları Antalya, İstanbul, Ankara, Çanakkale, Elazığ, İzmir, Trabzon, Gaziantep, Kırşehir, Ordu, Sakarya, Çankırı, Tokat, Erzurum, Kastamonu, Kahramanmaraş, Düzce, Bursa, Aydın, Niğde’de yapılacak. Sağlık problemi bulunmayan, dış görünüşüne özen gösteren, askerlik ile ilişkisi bulunmayan ve yüz kızartıcı suç işlememiş olan kişiler başvuru yapabilecek.

 

Nereye başvurulacak

İŞKUR tarafından erişime açılan bekçi alım ilanlarına başvuru yapmak için iki seçenek bulunuyor. En yakın İŞKUR müdürlüğüne gidilerek şahsen başvuru yapılması veya internet üzerinden online olarak başvuru yapılması mümkün.

 

Şükrü Ağırman

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Mustafa 1 ay önce

İşkur ise 6 aylık dır en fazla daimi olamaz

Misafir Avatar
Serkan Omal 1 ay önce

Herşeyi hayırlısıyla olsun

banner20

a