banner244

‘CUMHUR İTTİFAKI  GALİP GELECEK’
banner246

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, AK Parti ve MHP’nin 2019’un Mart ayında yapılacak yerel seçimlere ilişkin ittifak görüşmeleriyle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, “Cumhur ittifakı ruhunun Antalya’da devam etmesini isteyen Türk milliyetçisiyiz. Dağda siyasi yapılanmada bulunan PKK‘ya, ‘PKK terör örgütüdür’ diyemeyen HDP’nin uzantılarıyla diyalog ve dirsek temasında bulunanlara Antalya’yı teslim etmeyiz” şeklinde konuştu.

‘Antalya’yı teslim etmeyiz’

MHP’nin ülke genelinde birçok ilde AK Parti ile ittifak yaptığını hatırlatan MHP İl Başkanı Aksoy, “31 Mart mahalli idareler seçimlerinin yaklaştığı bir dönemde MHP ve AK Parti’nin bir ittifak süreci vardır. Önümüzdeki günlerde ittifak sürecinin neticesini kamuoyuna açıklayacağız. Özellikle büyükşehirlerde ittifaklar yapılmaktadır. MHP Antalya’da seçimlere hazır bir siyasi partidir. İttifak dâhilinde de karşımızda adını zillet olarak koymuş olduğumuz bir ittifak söz konusudur. Onların ittifakına karşı da biz de Cumhur ittifakı ruhunun Antalya’da devam etmesini isteyen Türk milliyetçisiyiz. Biz de ittifak yaparız. Antalya’yı HDP uzantılarına yem etmeyiz, teslim ettirmeyiz.  Dağda siyasi yapılanmada bulunan PKK’ya, ‘PKK terör örgütüdür’ diyemeyen HDP’nin uzantılarıyla diyalog ve dirsek temasında bulunanlara Antalya’yı teslim etmeyiz” dedi.

Meclis üyeleri 15 Ocak’a kadar

MHP’li Aksoy, “Serik, Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Batı ilçeleri Kemer, Kumluca, Kaş’ta ittifak ruhunu anlatıyoruz. Ziyaretlerimiz devam ediyor. Cumhur ittifakı ruhu Antalya’da galip gelecektir. Antalya’da 1 hafta 10 gün içerisinde adaylarımız belli olacak. 15 Ocak’a kadar belediye meclis üyesi olmak isteyen arkadaşlarımız teşkilatlara müracaat edebilirler” ifadelerini kullandı. Konuşmasının bir bölümünde yaklaşan yeni yılı kutlayan Aksoy,  “Şehrimizin kalbi olan Antalyaspor’umuzu başarılarından dolayı kutluyoruz.  Yönetim kurulunu, teknik direktörünü, futbolcularımızı kutluyorum. Taraftar olarak destek olmayı tüm kamuoyundan istiyoruz” dedi.,

Esra ALTUNKES

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a