banner153
banner230
banner203

Erdoğan’dan itiraf

CHP’li Erdoğan, Kepez’de insanlara ulaşma konusunda eksikleri olduğunu belirterek, “Kepez’de 30 yıldır kazanamadıysak, bu bizim eksiğimizdir. Neden oy alamadık diye kendimizi sorgulayacağız” dedi 

CHP Kepez İlçe Başkanı Garip Erdoğan, “ Kepez kentsel yapılaşmanın ve gecekondunun alabildiğine yaygın olduğu bir yerdir. Çok katlı apartman entelektüellerin yaşadığı bir yer, gece kondular ise entelektüellerin yaşamadığı bir yer anlamına gelmez. Kepez son derece kültür zenginidir. Kepez Antalya’nın kalbidir” dedi. Erdoğan, Kepez’de yapacaklarını anlatarak, “Göreve gelir gelmez Kepez’de çalışmalara başladık. Mahalle örgütlerimizi tamamlayacağım. Yerinde yönetim anlayışını geliştireceğim. Üyelerimizin eleştirilerini ve önerilerini alacağım. Yaşayan halkın neden bize oy vermediğini sorgulayacağım. Kendimi ve kendi siyasetimizi sorgulayacağım. Yeni bir stratejiyle de Kepez’de yaygın, genişleyen bir dinamik CHP örgütü yaratacağım. Toplumun temel ihtiyaçlarını gören yerden siyaset yapacağız. Halkla buluşacağız. Bizim işimiz halktır. Geleceği birlikte inşa etmektir” dedi. 

Türkiye’nin renkleri
‘Kepez’de iktidar olmak, Türkiye’de iktidar olmakla eş değerdir’ diyen Erdoğan, Türkiye’nin her yerinden Kepez’de insan yaşıyor. Bu insanları CHP’nin parti politikalarını benimsedikten sonra kendi yakınlarıyla, dostlarıyla, akrabalarıyla bu siyaseti zenginleştirmek, geliştirmek mümkündür” dedi. Erdoğan, “Kepez Antalya’nın insan zenginliğinin yaşadığı bir alandır. Sosyal ve kültürel alanda Antalya’nın farklı bir zenginliğidir. Türkiye’nin bütün renklerini insanlarını barındıran bir yerdir. Fakirliğin, yoksulluğun kol gezdiği yerdir. İnsan ilişkileri son derece gelişmiş bir yerdir. Feodal ilişkileri alabildiğine yaygın bir alandır” diye konuştu. 

Çok seslilik…
CHP’deki parti içindeki çekişmelerin sona erdiğini düşündüğünü de belirten Erdoğan, “Bu çekişmeler zaman zaman arkadaşlarımız yüksek sesle kamuoyuna ifadesi gibi algılansın. Çok seslilik bir zenginliktir ancak bazen çok seslilik başıbozukluk getirir. Sorumlu insanlar ne söylediğine dikkat edecek. Bu partinin içinde tüzel temsiliyeti olan insanların dün de olan, bu günde olan yarın da olmak isteyen insanların ne söylediğini birkaç kez süzgeçlerinden geçirerek ifade etmeleri gerekir” diye konuştu. 

Esra ALTUNKES
Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a