banner153
banner230
banner203

KUMBUL mesajı verdi

Kumbul: Sevdiğim, partimize emek veren her iki abimle de dostça, kardeşçe yarıştığımız, barış içinde geçen, bize yaraşır bir kongre oldu. El ele girdik, bundan sonra da omuz omuza çalışacağımıza inanıyorum 

Kumbul 306 oy aldı

CHP Antalya 36’ncı İl Olağan Kongresi Nazım Hikmet Kongre ve Fuar Merkezi'nde yapıldı. CHP Antalya Örgütünde mevcut il başkanı Mustafa Erdem, CHP Muratpaşa eski İlçe Başkanı Ahmet Kumbul, Ziraat Mühendisleri Odası Başkanı Vahap Tuncer il başkanlığı için yarıştı. 645 delegeden 628’inin oy kullandığı seçimde CHP eski Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul, 306 oyla CHP Antalya’nın yeni il başkanı oldu. Delegelerin 10 sandıkta oy kullandığı seçimde Mustafa Erdem 212 oy alırken, Vahap Tuncer de 110 oy aldı. 

Benim için onur madalyası

Ahmet Kumbul yaptığı ilk açıklamada, “Öncelikle 36. CHP Antalya İl Kongresinde bana verilmiş olan büyük destek ve güven için, delegelerimize teşekkür ediyorum. Sevdiğim, partimize emek veren her iki abimle de dostça, kardeşçe yarıştığımız, barış içinde geçen, bize yaraşır bir kongre oldu. El ele girdik, bundan sonra da omuz omuza çalışacağımıza inanıyorum. Hayatım boyunca bir onur madalyası gibi  taşıyacağım Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanlığı görevime layık olmak için yılmadan, yorulmadan, kardeşçe 2019 zaferimiz için çalışacağız. 2019’da CHP iktidarını hem Antalya’da, hem de Türkiye’de kuracağız” dedi. 

Şükrü AĞIRMAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a