banner237
banner203

Partide sevgi eksikliği var

CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, parti örgütlerinin birbirini sevmediğini, kıskançlık ve ayak kaydırma peşinde olduklarını öne sürerek öz eleştiri yaptı

CHP Kepez İlçe Başkanı Servet Yıldız, yaptıkları çalışmaları anlatırken, sevginin olmadığı yerde başarılı olma şansının olmadığını söyledi. CHP’deki en büyük sorunun sevgi eksikliği olduğunu savunan Yıldız, “Bizler partimizi bir adım öne götürme çabasındayız. Partide sevgi eksikliği var. Örgütler birbirini sevmiyor, ayak kaydırma peşindeler. ‘Benim değdiğim kadro yönetimlerde bulunsun’ diyorlar. Partide sevgi olsa kendi halinde büyüyecek. Çok büyük kıskançlık var. Sevginizin olmadığı yerde başarılı olma şansı yoktur. Partidekilerin kendilerine 1 yıl süre vermeleri ve kendilerine bir kredi açmaları lazım birbirlerine söz vermeleri gerekiyor. Yerel seçimlere kadar hiç kimse kimse ile kavga etmeden mümkünse tek adayla seçimlere girilmesi lazım” diye konuştu.

‘Kurtarıcı aramıyoruz’

CHP Kepez ilçe örgütü olarak başarılı bir seçim çalışması yürüttüklerini de anlatan Yıldız, “STK’ları, kanaat önderlerini ziyaret ederek çok önceden seçim kararından önce hızlı bir şekilde çalışmalarımızı sürdürdük. Kepez’de Cumhurbaşkanı adayımız Muharrem İnce, 97 bin 463 oy aldı ki, bu sonuç bize göre başarıdır. Demek ki, önümüzdeki belediye seçimlerinde partimizin tabanının benimseyeceği bir adayla (ki, partimize dışarıdan kurtarıcı aramıyoruz),  partimize emek vermiş, bütün kademelerinde görev yapmış olan bir adayla belediye başkanlığını alabilecek durumdayız. Genel Başkanımızın yapmış olduğu millet ittifakının bu yerel seçimlerde de meyvesini vereceğini düşünüyorum. Bizim rakibimiz AK Parti’dir.  Albenisi olan bir adayla seçimleri alabileceğimizi düşünüyor ve buna yürekten inanıyoruz” dedi.

Esra ALTUNKES

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a