banner153
banner192
banner203

Protez saçta patlama!

Dünya’da 1980’li yılların başlarında gelişmiş saç protezi uygulaması tekniği, ülkemizde 1990’lı yılların hemen başında uzmanlar tarafından saçsızlığa sağlıklı çözüm arayışları içerisinde olanlara çare oldu. 1993 yılından bu yana Antalya ve İzmir’de faaliyet gösteren Hairfix uzman ekip ve yöneticileri, bu sorunu yaşayan kadın erkek, genç yaşlı herkesin beklentilerine cevap veriyor.

En uygun tasarım

Hairfix Kurucu ve Genel Müdürü Aynur Yılmaz Üstüner, saç sorunu yaşayanların istek ve beklentilerine doğru ve titiz analiz ve değerlendirmeler sonucunda en uygun tasarımı yaptıklarını belirtti. Üstüner, “Hairfix tasarımda dökülmüş ya da dökülecek olan bölgeleri tespit eder, saç rengi, saç kalınlığı ve dalgası, saçın büyüme yönünü tespit ederek uygulamayı gerçekleştirmektedir” dedi.

En son sistem

Son yıllarda saç ve saç tasarımı üzerine birçok yeni teknik ve yöntemin artış gösterdiğini belirten Üstüner, “Yaklaşık 25 yıla yakın bir zamandır alanında uzmanlaşan Hairfix, bu yenilikleri en yakın takip eden firma olmuştur. Firmamızda en son sistem uygulamalar ve tasarımlar ile ‘Saçsızlığa Sağlıklı Çözüm’ sloganımız ile herkesin mutlu olarak yaşam sürmesini sağlamaktayız” diye konuştu.

Tamamen doğal

Üstüner, “Protez saç son yıllarda en çok tercih edilen yöntem olmuştur. Saçsızlık sorunu yaşayanların hızlı ve çok kolay ve hiçbir şekilde yaralanma, darbe, saç bölgesine dış etkenli uygulamalar yapılmaması nedeniyle tercih edilmektedir. Kendi saç rengi ve tamamen doğal, şahsın kendi saçına sahip olması saçın üretimden gelmesinin ardından sadece 1 saat içinde uygulaması yapılmakta. Söylenildiği gibi çok yüksek bir ücretlendirme söz konusu değildir. Saçın dökülme ve dökülmüş alanların belirlenmesine göre fiyatlar değişmektedir. Antalya ve İzmir’de firmamız hizmet vermektedir. Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte talep patlaması yaşamaktayız” dedi.

Asla bir peruk değil

Protez saç tasarımı uygulamasının nefes alan bir sistem ile saç bölgesine entegre edildiğini de belirten Aynur Yılmaz Üstüner, “Protez saç asla bir peruk değildir. Peruk artık tiyatro ve kimi gösterilerde ya da çok özel durumlarda kullanılan bir çözüm yolu olmuştur. Protez saç asla yerinden çıkmaz, denize girilebilir, yıkanılabilir, günlük yaşantıya aynen devam edilir. Bakımları periyodik zaman dilimleri içinde yapılmaktadır” şeklinde konuştu.


Umut ÖZEN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20