banner153
banner230
banner203

Yüz kızartan kuyruk

70’lerden kalma tüp kuyruğu gibi

Öğrenciler internetteki sosyal medya platformu twitter’dan Rektör Prof. Dr. Mustafa Ünal’a yemekhane sorununu yazdı, çözülmesini istedi. Metrelerce uzunluktaki yemek kuyruğunun fotoğraflarını paylaşan öğrenciler “Hocam yemeğe gelip yiyemeden dönüyoruz İlahiyat’tan bugün de. Edebiyat Fakültesi’ndeki yemekhanenin açılma ihtimali yok mu?”, “Hocam İlahiyat yemekhanesinde 70’lerden kalma tüp kuyruğu gibi sıra var. Edebiyat yemekhanesi tekrar açılsın hocam” diye yazdı.

Acil çözüm bekleniyor

Metrelerce kuyrukta bekleyerek yemek yiyemeden dönen öğrencilerin bu talebine Antalya’daki Akdeniz Üniversitesi’nin Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, “Edebiyat Fakültesi yemekhanesinin fiziki şartları uygun değil, zaten o yüzden kapatıldı” yanıtını verdi. Türkiye’nin sayılı üniversitelerinden birinde karneyle ekmek-tüp kuyruğunu andıran bu görüntüler ise yürek burktu. Sosyal medyayı çok aktif kullanmasıyla dikkat çeken Rektör’ün ne kadar kısa bir sürede çözüm üreteceği merak konusu.

Antalya’da Akdeniz Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde metrelerce uzunluktaki yemek kuyruğu öğrencileri isyan ettirdi.Şükrü AĞIRMAN

 

 

 

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a