banner153
banner230
banner203

‘Anlat Hemşerim’ otobüsü Antalya’da

Türkiye’nin dört bir yanını gezerek vatandaşın dertlerini dinlemek için Mahalli İdareler ve Gençlik Kolları Başkanlığı’nın yürüttüğü çalışma ile başlatılan ‘İYİ Parti Dinliyor; Anlat Hemşerim, Dertleşelim’ projesi Antalyalılarla buluştu. Proje kapsamında geçtiğimiz haftalarda Ankara'dan yola çıkan proje otobüsünün Antalya’daki durağı ise Muratpaşa Kent Meydanı oldu

Dertleri çözmeye talibiz

Antalya’nın sorunlarını vatandaşlarla yüz yüze konuşmak istediklerini belirten İYİ Parti İl Başkanı Nizamettin Sağır, “Siyaset milletin dertlerine derman üretme sanatı ise milletin dertlerini bilmek zorundasınız. AK Parti ilk iktidara geldiği yıllarda milletin dertlerini dinler ve çözüm üretmeye gayret ederken zamanla milletin derdini dinlemek yerine gündemine iktidarını genişletmek ve sürdürmeyi almıştır. İYİ Parti olarak milletin dertlerini dinlemeye ve çözmeye talibiz” dedi.

Antalya dinamik bir il

Antalya'nın bir turizm kenti olduğunu vurgulayan Sağır, “Antalya hep turizm kenti olarak bilinse de, bu sektörü besleyen tarım, sanayi ve üniversitesi ile ülkemizin en dinamik illerinden biridir. Bunun için, girişimci, yatırımcı ve sanayici iş adamlarımızın, kadınlarımızın sorunlarını ve önerilerini dinlemek için buraya geldik. Yüce Atatürk’ün ülkeyi emanet ettiği, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin eğitim, çalışma ve sosyal problemlerini yerinde görmek ve karşılıklı konuşmak için buraya geldik” diye konuştu.

Ramazan BOZCA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a