banner244
banner203

Biçer suskunluğunu bozdu

AK Parti’nin Muratpaşa Belediye Başkan adayı Gökcen Özdoğan Enç’in belediye meclis üyeliği adayları listesinin ikinci sırasında CHP’den bir dönem milletvekili aday adayı olan eczacı Özlem Gözaçan Biçer’in bulunduğu öğrenilmişti. CHP’den istifa ederek AK Parti’ye geçen Eczacı Özlem Gözaçan Biçer konuyla ilgili yazılı bir açıklama yaptı. “Kamuoyuna duyuru” başlıklı yazılı açıklamada Biçer, “Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu, cumhuriyet ve demokrasinin savunucusu olan CHP’nin omurgasıyla oynanmıştır. Bu şartlar altında CHP’de aktif siyasette bulunma imkânım ve isteğim kalmamıştır. Gün kendi düşüncemi, kişiliğimi, siyasetimi koruma ve kurtarma günüdür... Bugün gelinen noktada sosyal demokrat kimliğim ve düşüncelerimden taviz vermeden yaşamakta olduğum Antalya, Muratpaşa İlçesi’ne en iyi hizmeti verebileceğim yerde AK Parti’deyim. Benim bu siyasi birikimimi değerlendirmek isteyen AK Parti Teşkilatı’na ve AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Sayın Gökçen Özdoğan Enç’e teşekkür ederim. Kadının gücü Muratpaşa’da hayırlı olsun” dedi.

‘Kadının gücü hayırlı olsun’

Biçer’in açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Globalleşen, sınırların kalktığı bugünkü dünyada birleştirici, çözümcü ve üretken bir siyasetin olması gerektiğini düşündüğüm ülkemde, mevcut Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) siyasetinin maksadını aştığını maalesef görmekte ve yaşamaktayım. Ulu önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu, cumhuriyet ve demokrasinin savunucusu olan CHP’nin omurgasıyla oynanmıştır. Bu şartlar altında CHP’de aktif siyasette bulunma imkânım ve isteğim kalmamıştır. Gün kendi düşüncemi, kişiliğimi, siyasetimi koruma ve kurtarma günüdür. CHP’nin kurucu Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bugüne ışık tutan, ‘CHP’nin sonuna dek benim partim olarak kalacağını nereden bilebilirim?!!’ sözünü kamuoyuna hatırlatmak isterim. İşte tam da bu sebep ile Cumhuriyet Halk Partisi’nden ayrılma kararı almış bulunmaktayım. Bugüne kadar kişisel hiçbir beklentim olmadan, sadece ülkeme ve yaşadığım şehre hizmet için siyasette yer aldım. Bugün gelinen noktada sosyal demokrat kimliğim ve düşüncelerimden taviz vermeden yaşamakta olduğum Antalya, Muratpaşa İlçesi’ne en iyi hizmeti verebileceğim yerde AK Parti’deyim. Benim bu siyasi birikimimi değerlendirmek isteyen AK Parti Teşkilatı’na ve AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Sayın Gökçen Özdoğan Enç’e teşekkür ederim. Kadının gücü Muratpaşa’da hayırlı olsun.”

Şükrü AĞIRMAN

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

Misafir Avatar
Ccccccc dddddd nnnnnnnn 3 ay önce

Ak partide aday gösterilecek emeği geçmiş sahada yönetimlerde gecesini gündüzüne katmış Ak partili kardeşlerimiz varken asla il teşkilatı ve seçmenimiz yönetim kadrosu buna izin vermez sakın bu hatayı yapmayın İl teşkilatı MENDERES başkan millet vekillerimiz bu bir hakarettir CHP istifa eden yarın bizdendi eder ŞİMDİYE KADAR NEDEN İSTİFA ETMEMİŞ

banner20

banner221

a