banner244

Çetinkaya, projelerini tanıttı

Kumluca Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Sanat ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen aday tanıtım toplantısına, AK Parti Antalya milletvekilleri Mustafa Köse ve Atay Uslu, Kumluca Belediye Başkanı Yusuf Göven, MHP il başkan yardımcıları, STK temsilcileri, muhtarlar, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Cumhur İttifakı'nın Kumluca Belediye Başkan Adayı Hüsamettin Çetinkaya da konuşmasında geçmişte yaptığı hizmetlerden bahsederken, geleceğe yönelik yatırım projelerini anlattı. Çetinkaya, "Biz geride kalan 20 yılda Türkiye ortalamasının iki katı bir büyüme ve gelişmeyi yakaladık. Önümüzdeki dönemde de bu değişim ve dönüşüme ayak uydurabilecek yeni projeler hazırladık. 7 ana başlıkta 79 proje hazırladık" diye konuşu.

Daha sonra ekranlarda projeler için hazırlanan videolar izlendi. Tekne Parkı Projesi, Kumluca Er Meydanı Projesi, Sıcak Karışım Asfalt Üretim Tesisi Projesi, Sarnıçtepe Teleferik Projesi, Kanal Kumluca Projesi, Maviyol ve Bisiklet Parkları Projesi, Cadde ve Sokak Yenileme Projesi, Salça Meyve Suyu ve Sebze-Meyve Kurutma Fabrikası Projesi, Gençlik Bilim ve Spor Merkezi Projesi hakkında hazırlanan proje tanıtım filmlerinin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı ve adayı Menderes Türel'in Kumluca hakkında yapmayı planladığı projelerin tanıtıldığı gösterimlere yer verildi.
DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a