banner244

El ele verdik, kazanacağız

Yerel seçimlere sayılı günler kala Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında Türel’in, Muratpaşa’da ise Enç’in galibiyetle çıkması için bir grup gönüllü bir araya geldi. Gönüllüler, Cumhur İttifakı adaylarına destek olmak için mahalle mahalle çalışıyor

31 Mart’a sayılı günler kala seçim maratonu hızlandı. Bahçelievler Mahallesi’nde bir grup Antalya sevdalısı bir araya gelerek Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti’li adayı Menderes Türel’e destek olmak için gönüllü olarak mahalle mahalle çalışmaya başladı. Önceki gün akşam Konyaaltı Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde bir araya gelen Antalya sevdalıları bölge sakinleri ile buluştu.


Daha güzel bir Antalya
Buluşmaya AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kasım Birol Yılgın, AK Parti Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi adayları Hasan Demirkıran ve Miyase Öksüz de katıldı. Gönüllü grup, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri’ne 15 günlük bir süre kaldığını ve kalan süreyi en iyi şekilde değerlendirerek Büyükşehir’de Menderes Türel, Muratpaşa’da ise Gökçen Özdoğan Enç’in seçimden galibiyetle ayrılması için ellerinden geleni yapmak istediklerini belirtti.

‘Ayrı bir enerji geldi’
Mahalle toplantısına katılan AK Parti Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi adayı Hasan Demirkıran, “Şu anda yüzde 5’lik bir oy farkı var. Muratpaşa’da CHP’nin inişi, AK Parti’nin ise yükselişi var. Gökçen Özdoğan Enç Muratpaşa Belediye Başkan adayı olduğu andan itibaren Muratpaşa’ya ayrı bir enerji geldi. Bu seçim beklendiği gibi olmayacak. Bu seçim memleket meselesi oldu. Büyükşehir’de de aynı durum söz konusu. Daha güzel bir Antalya için, Menderes Türel’in kazanması için gerekirse kapı kapı dolaşacağız” dedi.

‘Herkes kazanacak’
Yine Muratpaşa Belediye Meclis Üyesi adayı olan Miyase Öksüz ise Muratpaşa’nın yıllardır yeterli hizmeti alamadığını öne sürerek, “Muratpaşa’da Gökçen Hanım’ın 55 projesi var. Muratpaşa bizim evimiz, hayata geçirilecek olan projelerle esnafımız, iş yerlerimiz, vatandaşlarımız, herkes kazanacak. İlk önce hepimizin inanması gerekiyor. Az bir fark var, inşallah 31 Mart’ta seçimi alarak 1 Nisan sabahı Muratpaşa Belediyesi’ne hep birlikte gideceğiz” ifadelerini kullandı.


‘Çalacak gönül bırakmadık’
Toplantıya katılan AK Parti İl Başkan Yardımcısı Kasım Birol Yılgın ise “İnanırsak Muratpaşa ve Büyükşehir bizim, her şey sandık başında bitecek. 31 Mart’ta sandık başlarında görevli arkadaşların dikkatli olması gerekiyor. Bize hırsız diyorlar, doğru; çalacak gönül bırakmadık. Bütün gönüllere dokunduk” dedi. Toplantıyı organize ederek Antalya gönüllülerini bir araya getiren bölge koordinatörü Murat Aydın ise, 31 Mart’ta AK Parti’nin Büyükşehir ve Muratpaşa’da başarılı olması için oluşturduğu ekip ile kapı kapı gezdiklerini belirtti.

‘Türel büyük bir şans’
Antalya ve AK Parti sevdalısı bir insan olduğunu belirten Aydın, “AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin’e bağlı olarak evleri ve iş yerlerini tek tek gezerek 31 Mart Yerel Seçimleri’nde Büyükşehir’de Menderes Türel’in, Muratpaşa’da ise Gökçen Özdoğan Enç’in kazanması için çaba sarf ediyoruz. Antalya sevdalısı ve hizmetin ustası olan mükemmel bir belediye başkanına sahip olmamız büyük bir şans. Yine 31 Mart’ın ardından Gökçen Özdoğan Enç’in de seçimi kazanarak Muratpaşa’yı güzelleştireceğine ve çağ atlatacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı

Süheyla GÜRÜN-Dilek BOZKURT ÖZGENÇ


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a