banner153
banner230
banner203

Her şey açık seçik ortada

Türel, “Bizim 24 Aralık 2015’te Türk Patent Enstitüsü’ne tescil ettirdiğimiz slogan ve amblemimiz ortada. Çok fazla yorum yapmaya gerek yok, her şey açık seçik ortada” dedi.

‘Fazla söze gerek yok’

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, İYİ Parti tarafından kullanılan slogan ve logoyla ilgili konuştu. "Fazla söze gerek yok açık seçik ortada , 'Antalya'ya iyi gelecek Menderes Türel' sloganıyla Türk Patent Enstitüsüne tescil ettirmiştik" diyen Türel, "2014 yılındaki seçim kampanyamızdan bu yana da slogan ve logoyu kullanıyoruz. Her şeyin çok açık seçik ve bilindiği ortamda çok da fazla söze gerek olduğunu düşünmüyorum" ifadelerini kullandı. Başkan Menderes Türel, yasal süreç başlatılıp başlatılmayacağı ile ilgili soruya ise, "Yasal süreçle ilgili süreç içerisinde bir değerlendirme yapacağız" dedi. İHA

 

MHP’den ihraç edilen Meral Akşener’in geçtiğimiz gün kuruluşunu açıkladığı İYİ Parti’nin logosu ve kullandığı sloganın, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in seçim sloganı ve logosuna benzerliği dikkat çekmiş, Başkan Menderes Türel, konuyla ilgili açıklama yapılacağını söylemişti.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a