banner244

Yücel’e destek

BBP Alanya İlçe Başkanı Fevzi Yıldırım, yaptığı açıklamada, "BBP Genel Merkezi ve Başkanımız Mustafa Destici ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Alanya'da başkan adayı çıkarmama kararı aldık. Bu doğrultuda Alanya'ya 5 yıl güzel hizmetleri olan MHP Adayı Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'i destekleme kararı aldık. Teşkilatımız ve Alperenler olarak Cumhur İttifakı'nın içindeyiz. Başkanımız Adem Murat Yücel'in yanındayız. Ayrıca Büyük Birlik Partisi olarak belediye meclis üyesi adaylarımız vardır. Kimse kendine bu konuda pay çıkarmasın. Büyük Birlik Partisi adını kendi çıkarlarına alet etmesin" dedi.

‘Gönüllerde taht kurdu’

Alanya Alperen Ocakları Başkanı Vedat Uygur da "Seçim süresi zarfında Alanya Alperen Ocakları ve Büyük Birlik Partisi Başkanı ve yönetim kurulu üyeleriyle olan istişaremiz sonucunda Alanya Belediye Başkanımız Sayın Adem Murat Yücel'i destekleme kararı aldık. Başkan Yücel bu 5 yıllık süreçte halkla belediyeyi bütünleştirmiş ve halkımızın gönlünde taht kurmuştur. İnşallah 31 Mart Yerel Seçimlerinden sonra da kendisini orada görmek istiyoruz. Aldığımız karar Alanya kamuoyuna hayırlı olsun" diye konuştu.

‘Hep beraber çalışacağız’

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel de şöyle dedi: "Cumhur İttifakı'nın ruhuna uygun olarak sağduyunun birlikteliğiyle hareket ederek Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici'nin Alanya'da bizleri, Cumhur İttifakı'nı desteklemeleri, Milliyetçi Hareket Partisi adayını desteklemeleri bizim için son derece sevindirici bir haber. Böylelikle ilçe başkanımızı ve Alperen Ocakları başkanımızı da bu birlikteliğinden ve aldığı kararlarından dolayı kendilerine sonsuz teşekkürlerimi bir borç olarak biliyorum. Hep beraber çalışacağız, hep birlikte olacağız. Birlik ve beraberliğimiz her zaman daim olacak ve kazanan Alanya olacak. 31 Mart akşamı zaferi hep birlikte kutlayacağız."
DHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a