banner244

3. İmza Ali'den

ޞanssızlığı yenecek
Galatasaray ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesheden, alacaklarını ve bonservisini alan Ali Turan, Antalyaspor'la 1,5 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreninde konuşan Başkan Hasan Akıncıoğlu, 'Performansı ile kendisini kanıtlamış bir arkadaşımızı aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz. ޞanssız bir dönem geçirdi ama bizimle birlikte şanssızlıkları yenecek, çok güzel işlere imza atacak' diye konuştu.

Necati ile ilgisi yok
Akıncıoğlu, Ali Turan'ın Necati'nin transferiyle ilgisi olmadığını, kendisiyle 20 gün önce temas kurduklarını ve Galatasaray ile bağlarını koparmasını beklediklerini de hatırlattı. Akıncıoğlu, bu transferi Necati ile ilişkilendirmenin doğru olmadığını da kaydederek, 'Necati Antalyaspor'da olmaktan mutlu. Ancak kulüp ve Necati'nin menfaatleri doğrultusunda bir teklif gelirse o da değerlendirilir' dedi.

Sağ bek oynarım
Medicalpark Antalyaspor ailesine katılmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu belirten Ali Turan ise, 'İyi bir kulübe geldim. Mehmet Özdilek ile birlikte yakalanan başarılı performansa ben de katkıda bulunmak istiyorum. Galatasaray'da 15 maç oynadım ama istediğim mevkide oynatılmadım. Antalyaspor'da ne görev verilirse onu yerine getireceğim. Hedefim Antalya'da kalıcı olmak' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a