banner244
banner203

76 hafta aradan sonra

Yine bir Sivas maçı
Tarih: 9 Kasım 2008, lige kötü bir başlangıç yapan, 8 maçta 2 puan topladıktan sonra Mehmet Özdilek'in takımın başına getirildiği Medical Park Antalyaspor, ޞifo ile ilk iç saha maçına çıkıyor. Liderin sadece 2 puan gerisindeki Sivasspor karşısında alınan 2-1'lik galibiyetin bir başka notu Kırmızı-Beyazlı takımda sakat ve cezalı oyuncunun olmaması. İşte bu ifade, geçtiğimiz haftaya kadar Antalyaspor için hiç kullanılmamıştı. Medical Park Antalyaspor, ilginç bir tesadüfle yine bir Sivasspor maçına sakat ve cezalı oyuncusu olmadan çıktı.

76 hafta önceydi
2008-2009 sezonunun 10. haftasında oynanan Sivasspor maçının ardından 24 hafta, 2009-2010 sezonunda oynanan 34 hafta ve 2010-2011 sezonunda oynanan 18 haftanın hiç birinde Medical Park Antalyaspor sakat veya cezalı oyuncusu olmadan çıkamadı. Mehmet Özdilek, takımın başında çıktığı ilk maç olan Gençlerbirliği ve hemen ardındaki Sivasspor maçından sonra tam 76 hafta boyunca, 2 gün önce oynanan Sivasspor maçına kadar hiçbir zaman tam kadro halinde maça çıkamamıştı. Özdilek'in en çok yakındığı konu da bu olmuştu.

26 ay aradan sonra
Bazı haftalar 11 kişiyle çalışmak zorunda kalan, 18 kişilik maç kadrosunu çoğu zaman tamamlayamadan deplasmanlara giden, kadro derinliği olmadığı için eldekiyle yetinmek zorunda kalan Mehmet Özdilek, nihayet geçtiğimiz hafta sonu oynanan Sivasspor maçına tam kadrosuyla hazırlandı. Sivas deplasmanına giderken Antalyaspor'un sakat ve cezalı oyuncusu yoktu. Özdilek, 26 ay aradan sonra yakaladığı bu fırsatta, ilk kez tercih yapmak zorunda kalarak Sammy, İlker, Veysel, Serge ve Volkan'ı maç kadrosuna almadan Sivas'a gitti.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a