banner244

Akrep'in hedefi şaştı

Sezon başında belirlenen hedefin uzağında kalan M.Park Antalyaspor, Beşiktaş'ı gözüne kestirdi. İkinci yarıda beklenmeyen tek kaybın Manisa maçı olduğunu belirten teknik patron Özdilek, hakemler yüzünden 5 maç kaybettiklerini söyledi.

Bir tek Manisa maçı
İkinci yarının ilk 5 haftasında sadece 2 puan toplayarak en kötü performans gösteren iki takımdan biri olan M.Park Antalyaspor'da Teknik Direktör Mehmet Özdilek, '2. yarıda beklediklerinden sadece 3 puan az aldıklarını, bunun da Manisa yenilgisinden kaynaklandığını söyledi. Özdilek, 'Beş maçın üçünü deplasmanda oynadık. Zor deplasmanlara çıktık ama bunları mazeret olarak göremeyiz. İlk 5 haftayı 5 ya da 6 puanla geçirmeliydik' dedi.

Hep yukarıya bakıyoruz
Ligde 6. sırada olan takımın 32 puanı olduğunu, kendilerinin de 25 puana sahip olduklarını hatırlatan Özdilek, 'Aşağıya değil, yukarıya bakmayı seven bir takımız. 12 haftalık dönemde kendimizi hedefimize ulaştıracak puanları toplayacağız' dedi. Beşiktaş maçına da değinen Özdilek, 'Onlar da bizim gibi zor bir süreçten geçiyor. Ne kadar kötü bir durumda olsalar, ne kadar yorgun olsalar da her zaman onlarla oynanan maçlar zordur' diye konuştu.

Hakemlerle 5 maç kaybettik
Son Kayseri maçında verilmeyen penaltılarının hatırlatılması üzerine ise Özdilek, 'Ligin başından sonuna kadar hakemlere olan güvenimizi hep ifade ettik. Hakemler muhakkak ki gördüklerini çalıyorlar. Niyetlerinin iyi olduğunu sanıyoruz. Ama sezon başından beri hakem hataları yüzünden, kaybettiğimiz 5 tane çok net maç söyleyebilirim. Bazı hatalar var. Umarım bundan sonraki maçlarda hakemler daha dikkatli olurlar' ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a