banner153
banner230
banner203

Akrep'te çifte imza

Ali 2, Doğa 1 yıl
Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Yılmaz, Amen Altıner, Nurettin Ünal, Ömer Durna ve Salih Peker'in hazır bulunduğu imza töreninde Ali Tandoğan ve Doğa Kaya kendilerini Antalyaspor'a bağlayan imzaları attılar. Ali Tandoğan 2, Doğa Kaya ise 1 yıllık sözleşme imzaladı. İki futbolcunun da tören sırasında heyecanlı ve mutlu oldukları gözlendi.

Yeni imzalar olacak
İkinci Başkan Ali Yılmaz futbolcularla ilgili kısa bilgiler verirken, kaliteli iki futbolcuyla kadrolarını güçlendirdikleri için mutlu olduklarını söyledi. Yılmaz, Minev, Ali ve Doğa ile transferlere başladıklarını önemli bir yerli ve birkaç da yabancı oyuncuyla görüşme halinde olduklarını kaydederken, daha iyi bir Antalyaspor için çalıştıklarını kaydetti.

ޞampiyonluk istiyor
MedicalPark Antalyaspor'un yeni transferlerinden Ali Tandoğan, Bursaspor'da yaşadığı şampiyonluk başarısını Antalyaspor'da da tekrarlamak istediğini ifade ederken, 'Orada da ilk söylediğimizde hayal gibi geldi ama gerçeğe dönüştü. Bazı şeyleri çalışarak başarabilecek kapasitede olan bir futbolcuyum. Antalya'ya başarılı olacağıma inandığım için geldim' dedi.

Yakın ilgi etkili oldu
Kendisine başka takımların da talip olduğunu ancak önce Antalyaspor'a söz verdiği için kararını değiştirmediğini kaydeden Ali Tandoğan, 'Antalya'da yaşadığım sakatlık sırasında başkanımız Hasan Akıncıoğlu ve hocamız Mehmet Özdilek yakın ilgi gösterdi. Profesyoneliz ama duygusallık her zaman var. Buraya gelmemde o günkü yakın ilgi çok etkili oldu' dedi.

Yılmaz'ın esprisi
Gençlerbirilği'nde oynadığı dönemde 2004-2005 sezonunu kiralık olarak Antalyaspor'da geçiren Doğa Kaya kendisin yeniden Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan imzayı atarken, yönetici Ali Yılmaz'ın esprisiyle karşılaştı. Yılmaz, önündeki notlara bakıp 'Daha önce Migros'tan çıkmıyormuş, şimdi TerraCity açıldı seçenekleri çoğaldı' esprisini yaptı.

Yüzüm eskimişti
Doğa ise, daha lig devam ederken Antalyaspor ile anlaştığını açıklayarak, Antalya'da başarılı olacağına inandığını ifade etti. Eskişehir'de uzun süre forma giydiğini kaydeden Kaya, 'Çok güzel günlerim oldu ve taraftarla aramda güzel bir iletişim vardı. Artık yüzümün eskidiğini, taraftarın benden sıkıldığını düşünerek kendi inisiyatifimle kulüpten ayrıldım' dedi.


Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a