banner153
banner230
banner203

Alkol savunması

Dün yapılan çalışma öncesi Kaptan Ömer konuşmak istemezken, ikinci kaptan Necati Ateş, takım arkadaşlarının alkolik olduğunu düşünmediğini, taraftarın kötü gidişten dolayı bu yakıştırmayı yaptıklarını savundu

Takımda alkolik yok
Beşiktaş'a 2-0 mağlup olan Medical Park Antalyaspor'da taraftarların maçın son dakikalarında 'Alkolik futbolcu istemiyoruz' şeklindeki tezahüratları ve dünkü Akdeniz Manşet Gazetesinin 'Alkolik Hareket' başlıklı haberi, kırmızı - beyazlı takımın en önemli gündem maddesi oldu. Basın mensuplarına bu hafta röportaj vermek istemeyen Ömer Çatkıç'ın yerine ikinci kaptan Necati Ateş sorulara yanıt verdi.

Önce biz karşı çıkarız
Söz konusu haberlerin söylentiden ibaret olduğunu öne süren Necati, 'Alkolik kelimesi ne taraftarımıza yakışır ne de bizim takım oyuncularına' dedi ve bu tarz olayların olması durumunda futbolcu olarak kendilerinin arkadaşlarına tepki göstereceklerini açıkladı. Futbolcuların nerede nasıl eğleneceğini bildiğini kaydeden Ateş, 'Başarısız olduğun zaman bunların hepsi konuşuluyor. Taraftara hak da veriyoruz ama gün destek olma günü' dedi.

Hakemleri rahat bırakın
Açıklamasında hakemlere de değinen golcü futbolcu, 8 haftadır maç kazanamıyor olmalarının en büyük sorumlusu olarak hakemleri gösterdi. 'İnşallah bundan sonra daha az hata yaparlar ve bizde aynı sıkıntıları yaşamayız. Çünkü gerçekten Türk hakemlerine inanıyoruz ve güveniyoruz' diyen Necati Ateş, 'Büyük kulüpler hakemleri rahat bırakırlarsa her şey daha güzel olacak. Açıklamalarıyla baskı oluşturuyorlar' ifadelerini kullandı.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a