banner153
banner230
banner203

Antalyaspor Vakfı’ndan Öztürk’e destek
Antalyaspor Vakfı ve Antalyaspor Divan İcra Kurulu Başkanı Dündar Uluğkay, kritik dönemde yönetim değişikliğinin Antalyaspor’a zarar vereceğini söyledi. 
Antalyaspor Vakfı ve Antalyaspor Divan İcra Kurulu Başkanı Dündar Uluğkay, yaptığı yazılı açıklama ile 7 Aralık’taki olağanüstü genel kurulda Ali Şafak Öztürk başkanlığındaki yönetim değişikliğinin kulübe zarar vereceğini bildirdi.

30 Haziran 2016 günü yapılan Genel Kurul'da Ali Şafak Öztürk yönetiminin büyük bir destek ile seçildiğini hatırlatan Uluğkay, “Spor kulüplerinde yönetici olmak ateşten bir gömlektir ve çok büyük özveri gerektirir. Camiamıza ve bizlere düşen görev de yönetimlerimizin yanında olmaktır ve her türlü destek de verilmektedir. Sportif başarılar birlik, beraberlik ve sevgi ortamında kenetlenmekle oluşur. Kulübümüzün içerisinde bulunduğu bu hassas dönemde bir olmaya, birlik olmaya ve yönetim kurulumuzun yanında olmaya her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır. Bu kritik dönemde yönetim değişikliğinin doğru olmayacağı gibi Antalyaspor’a zarar verecek, motivasyonu etkileyecek söylemlerden kaçınılması gerekmektedir” dedi.

İHA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a