banner153
banner230
banner203

Antalyaspor’da BÜYÜK GÜN

Antalyaspor eski Başkanı Ali Şafak Öztürk’ün 15 Kasım tarihinde basın açıklaması yaparak Olağanüstü Genel Kurul'a gitme kararı aldıklarını açıklaması ve 11 Aralık'ta ise istifa etmesinin ardından yaşanan belirsizlik son buluyor. Antalyaspor'da yarın yapılacak Seçimli Genel Kurul öncesi geçtiğimiz gün Divan Kurulu Toplantısı gerçekleştirilmiş, Atilla Konuk Tesisleri'nde yapılan toplantıya Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, onursal başkan sıfatıyla katılmıştı. Türel toplantıda yaptığı konuşmada, Antalyaspor'da başkanlık görevi için bazı kişilerle görüşmeler yaptığını ve bunlar arasında iknaya en yakın kişinin Cihan Bulut olduğunu belirtmişti.

Cihan Bulut aday
Daha sonra konuşma yapan Bulut ise, "Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalyaspor'da başkanlık için benimle görüştü. Antalyaspor'da daha önce kısa dönem başkanlık yapmıştım. Sorumluluğumuz kulüp için görev almamızı gerektiriyorsa bundan kaçmam" demişti. Yarın yapılacak Genel Kurul'da Cihan Bulut'un karşısına herhangi bir aday çıkması beklenmiyor. Böylelikle 2004-2005 yıllarında Antalyaspor'da başkanlık yapan Cihan Bulut 13 yıl sonra yeniden başkanlık koltuğuna oturacak.

Sözleşme imzalanacak
Öte yandan geçtiğimiz hafta takımın başına getirilen Hamza Hamzaoğlu ile de genel kurul sonrasında sözleşme imzalanacağı öğrenilirken, transfer edilecek oyuncular konusunun netlik kazanması bekleniyor. Samuel Eto’o’nun 20 Ocak’tan itibaren takımla çalışmaya başlayacağı belirtilirken, Samir Nasri’ye ilişkin yönetim ile menajeri arasındaki görüşmelerin sürdüğü ve Antalyaspor’un menfaatleri doğrultusunda bir karar alınacağı öğrenildi. Sözleşmesiyle ilgili görüşmeleri süren Samir Nasri’nin yanı sıra henüz kampa katılmayan ve isimleri Trabzonspor ile anılan Maicon, William Vainqueur, Sakıb Aytaç son yapılan antrenmanda yer almadı.

Ramazan BOZCA

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a