banner153
banner230
banner203

Antalyaspor’da feda yılı

Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut ile kulübün Basın Sözcüsü Cumhur Arıcı ve Genel Müdür Adem Kart, Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi Yönetim Kurulu’nu ağırladı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde yer alan başkanlık makamında TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ile Yönetim Kurulu üyeleri Ahmet Geven, Ali Tongülüs, Erkan Erman, Murat Özgen ve Ersin Aydın’ı ağırlayan Başkan Cihan Bulut hem TSYD Yönetim Kurulu üyelerinin sorularını yanıtladı hem de kendilerinden destek istedi.

Destek istedi

Antalyaspor’un şuanda bulunduğu mali durum hakkında iletilen sorulara yanıt veren Başkan Cihan Bulut, “Temlikler kalktığında ve istasyon yeri satıldığında bu kentin havası değişecektir. Bugünkü mali krizi yalnızca temlikleri kaldırarak ve kaynaklar bularak yenebiliriz. Bu yolda da siz değerli basın mensuplarının desteğine ihtiyacımız var. Sizlerden, camiamızın birlik olması için destek bekliyoruz. Hepimize çok büyük görevler düşüyor. Bu bütünlüğü sağlarsak; hak ettiğimiz yere geleceğimizden hiç şüphemiz yok” dedi.

Antalyalılara çağrı

Temlik konusunu aştıkları zaman başka projeler hakkında konuşur hale geleceklerine inandıklarını belirten başkan Cihan Bulut, bu yılın Antalyaspor için feda yılı olması gerektiğinin altını çizerek, “Ben, Antalya’yı, Antalyaspor’a sahip çıkmaya davet ediyorum. Bu kulüp hepimizin. Bu yolda atılacak ilk adım da kombine bilet satışlarına destek olmaktır. Kombine bilet alan ve hatta tribünde takımına sahip çıkan bir Antalya görmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Zaman birlik olma zamanı

Antalya’nın 19 ilçe belediyesinden de destek beklediklerini aktaran Bulut, “Antalyaspor’un kaynaklarından elde etmeyi planladığımız gelirler var. Bu gelirlerle ilgili hedeflerimize ulaşmamız için, belediyelerimizin de taşın altına elini koymasını bekliyoruz. Zaman, birlik olma zamanıdır. El birliğiyle, kulübümüze sahip çıkma zamanıdır. Localarımızdan, kombine biletlerimize, stadyum isim hakkımızdan, forma-şort sponsorluğuna kadar pek çok kalemle ilgili destek beklentimiz var” dedi.

Çiçek’ten özel hediye

Türkiye Spor Yazarları Derneği Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek ise şunları söyledi: “Kulübümüzün mali açıdan büyük bir çıkmazda olduğunu görüyoruz. Bu konuda katkıda bulunmak isteriz. Birlik ve beraberlik içerisinde takımımız ait olduğu yerlere taşımak hedefindeyiz.” Ziyaretin sonunda TSYD Antalya Şube Başkanı Şifa Çiçek, Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut’a, özel hazırlanmış çini tabak hediye etti.
Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a