banner244

Ateş gider, yenisi gelir

Mehmet Özdilek, Necati'nin gidişine yeşil ışık yaktı. 'Ben olsam, ben de gitmek isterim' diyen ޞifo, 'O giderse yerini dolduracak birini buluruz' müjdesini de verdi

ޞifo'ya göre gitmeli
Medical Park Antalyaspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, Necati Ateş için Galatasaray'dan dolaylı yollardan teklif geldiğini, tecrübeli futbolcunun da sarı-kırmızılı kulübe gitme konusuna sıcak baktığını söyledi. Özdilek, 'Necati gitmeye sıcak bakıyor. Bize 1.5 yıldır büyük hizmetleri oldu. Bana kalırsa oyuncuya büyük takımlardan birinden teklif gelirse o oyuncu gitmeli. Bu Necati için de başka oyuncu içinde geçerli. Bu düşüncemi 2.5 yıl önce de ifade etmiştim' dedi.

Giderse yeri dolar
Özdilek, 'Ali Turan ile zaten daha önce prensipte anlaşmıştık. Necati ile ilgisi de Ali Turan ile sorunumuz da yok. Serdar Özkan'ı da tercih ederiz. İyi tanıdığım bir oyuncu. Eğer resmi teklif gelirse hangi oyuncuları isteyeceğimizi oturur konuşuruz. Gidecek oyuncuların yerine başka oyuncu transfer edilir. Necati Ateş giderse onun boşluğunu dolduracak oyuncu alınır' ifadelerini kullandı. Özdilek Mehmet Yılmaz'ın Necati gidecek diye değil, ihtiyaç duyulduğu için transfer edildiğini de sözlerine ekledi.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a