banner244

Başkan'ın canı çekti

Önce yeni inşa edilen Türk Telekom Arena, ardından yenilenen Cemal Gürsel Stadını gezen Başkan Hasan Akıncıoğlu, Antalya'da da benzer bir stada kavuşmanın hayalini kuruyor

Diğer statları gezdi
Sadece stadın maliyeti 310 milyon, çevre düzenlemesi ve metro inşaatıyla birlikte 600 milyon liraya mal olan ve açılışı büyük tartışmalarla yapılan Türk Telekom Arena Stadını, diğer kulüp başkanları ile birlikte gezen, son olarak da devlet desteğiyle yenilenen Erzurum Cemal Gürsel Stadını gezip incelemelerde bulunan Antalyaspor Başkanı Hasan Akıncıoğlu, Antalya'da da bir stat yapımı için ilgi ve destek beklediklerinin altını çizdi.

Biz de isteriz
Akıncıoğlu, 'Bu statları gezerken kıskandınız mı?' sorusuna ise, 'Hayır, çünkü onlar da Türkiye Cumhuriyetinin bir stadı. Aksine spor yapılabilecek modern alanların oluşması beni mutlu etti. Ancak elbette ki biz de Antalya'da bir stat yapılmasını arzu ediyoruz. Antalya olarak bunu hak ettiğimize inanıyoruz. Alt yapı, konaklama ve iklim olarak futbola en uygun kent olan Antalya'da stat dışında her şey var. Başbakanımızın da bu konuda verdiği bir söz var' diye konuştu.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

a