banner244
banner203

Batsın böyle modern stat!

Böyle uygulama olmaz
Antalyaspor sevgisini her şeyin önünde tutarak, uzaklığı göz ardı eden Antalya futbolseveri, Mardan'da yapılan uygulamalar nedeniyle artık futboldan soğudu. Yıllardır Türkiye'nin en kötü stadı olarak değerlendirilen Atatürk Stadının çağ dışı şartlarında maç izlemekten bıkan futbolsever, yeni ve modern bir stat olması nedeniyle Mardan'dan memnundu. Ancak her şey ilk maçla birlikte başladı.

Eşi benzeri yok
Mardan'daki ilk lig maçı olan Sivasspor karşılaşmasında, futbolseverlerden otopark ve stat içindeki tuvaletlerden para alınması, tepkiyle karşılandı. Bu yetmezmiş gibi, Ağustos sıcağında içecek su bile satın alamayan taraftarlar, parasıyla rezil oldu. Bir sonraki hafta oynanan Trabzonspor maçında da aynı uygulamalar devam ederken, bir de yaşanan elektrik kesintisiyle skandallar serisi devam etti.

ޞemsiyeler toplandı
Mardan Oteli tarafından işletilen statta soğuk su satılması için tuvaletlerin musluklarından bilerek sıcak su verildiği iddialarının yanı sıra, bir hafta sonra insanlar parasıyla bile tuvalete gidemedi, çünkü tuvaletler kilitlenmişti. Maça giren taraftarlara yapılan keyfi uygulamaları, insanların cüzdanının içine bakacak kadar ilerleten özel güvenlik, Fenerbahçe maçında taraftarların şemsiyelerini de topladı.

Paralarıyla rezil oluyorlar
Fenerbahçe maçında açık ve kapalı tribünün 3. katında resmen suyun içinde maç izlemek zorunda bırakılan taraftar, artık isyan noktasında. Antalyaspor maçlarına neden taraftar gelmiyor sorularının yanıtı işte bu uygulamalarda gizli. Yönetim bir de bilet fiyatlarını 100-125 ve 150 TL olarak açıklayınca, sabırlar taştı. Artık herkes paramızla rezil olmak istemiyoruz diyerek, kombinesiyle bile maça gelmek istemiyor.

Anahtar Kelimeler:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Yap Yeni Üyelik

banner20

banner221

a